Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα γειώσης ηλεκτρικου ρεύματος??


KurtC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι και ρε...:lol: Εχεις σκοπό να παίξεις καφρίλες;;;Πάντως μια και το θέμα είναι γείωση οι EMG είσαι απλά αθόρυβοι

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όχι και ρε...:lol: Εχεις σκοπό να παίξεις καφρίλες;;;Πάντως μια και το θέμα είναι γείωση οι EMG είσαι απλά αθόρυβοι

 

 

Καλά....κύριε janick...

μπορείς να παίξεις και μελωδικά με κάφρικο ήχο πιστεύω,τώρα άν αυτόματα με κάνει κάφρο....ντέν ξέρει...κι αφού είναι αθόρυβοι γιατί σε καραουρσούλιασαν στο μαγαζί ? όλα σχετικά είναι...

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φυσικά και μπορείς.Έχω καταφέρει να πλησιάσω τον ήχο του Vai το for the Love of God.

 

Το πρόβλημα δεν το έιχαν οι μαγνήτες αλλά ο χώρος που παίζαμε.Στο στούνιο δεν έχω πρόβλημα.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκει πιθανοτατα τα ιδια πραγματα,αφου αλλου δεν εχεις προβλημα μια χαρα εισαι.Απλα απο μέρος σε μέρος παιζει να εχεις θορυβο και να μην εχεις.Αλλη εγκατασταση ηλεκτρολογικη έχει ο καθε ενας στο χώρο του.Και με ολα αυτα περνανε σκεψεις,μπας και κανας ΔΕΗΣ ΟΤΕΣ ΕΥΔΑΠ εκτελεσε κανα εργο και καναν την μαμακια τους και κοψαν το συρμα.Εδω που ζουμε ετσι γινονται,την κανουν και μετα τα θαβουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκει πιθανοτατα τα ιδια πραγματα' date='αφου αλλου δεν εχεις προβλημα μια χαρα εισαι.Απλα απο μέρος σε μέρος παιζει να εχεις θορυβο και να μην εχεις.Αλλη εγκατασταση ηλεκτρολογικη έχει ο καθε ενας στο χώρο του.Και με ολα αυτα περνανε σκεψεις,μπας και κανας ΔΕΗΣ ΟΤΕΣ ΕΥΔΑΠ εκτελεσε κανα εργο και καναν την μαμακια τους και κοψαν το συρμα.Εδω που ζουμε ετσι γινονται,την κανουν και μετα τα θαβουν.[/quote']

 

Μπα χλωμό... μέσα στο οικοπεδο σου είναι η γείωση. Ασε που κομματάκι δύσκολο, να μπήκαν στο χώρο σου και να μην πήρες μυρωδιά.

@dimicupo: καλά ντε,μια σκέψη έκανα...(περί ποτού) :) :) :)

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκει πιθανοτατα τα ιδια πραγματα' date='αφου αλλου δεν εχεις προβλημα μια χαρα εισαι.Απλα απο μέρος σε μέρος παιζει να εχεις θορυβο και να μην εχεις.Αλλη εγκατασταση ηλεκτρολογικη έχει ο καθε ενας στο χώρο του.Και με ολα αυτα περνανε σκεψεις,μπας και κανας ΔΕΗΣ ΟΤΕΣ ΕΥΔΑΠ εκτελεσε κανα εργο και καναν την μαμακια τους και κοψαν το συρμα.Εδω που ζουμε ετσι γινονται,την κανουν και μετα τα θαβουν.[/quote']

 

Μπα χλωμό... μέσα στο οικοπεδο σου είναι η γείωση. Ασε που κομματάκι δύσκολο, να μπήκαν στο χώρο σου και να μην πήρες μυρωδιά.

@dimicupo: καλά ντε,μια σκέψη έκανα...(περί ποτού) :) :) :)

 

εγώ θα το γράψω για πρώτη και τελευταία φορά επειδή όντως όταν μετά με διάβασα δεν μου άρεσα απέναντι σου και ζητώ συγγνώμη γι αυτό,ότι ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ δεν είμαι...σοβαρός,οπότε συνυπολόγισε την χιουμοριστική μου διάθεση... :oops:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μυστικό για να το βουλώνει ο dimicupo είναι photos και videos απο επιδειξιομανείς shredders :lol: :lol: :wink:

 

Δοκιμασμένα πράματα...:lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μυστικό για να το βουλώνει ο dimicupo είναι photos και videos απο επιδειξιομανείς shredders :lol: :lol: :wink:

 

Δοκιμασμένα πράματα...:lol:

 

 

:roll: κάντο edit και μη βάζεις φυτιλιές και θα είμαι καλό παιδάκι.....θα προσπαθήσω....με θέλετε καλό παιδάκι όμως...?????

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκει πιθανοτατα τα ιδια πραγματα' date='αφου αλλου δεν εχεις προβλημα μια χαρα εισαι.Απλα απο μέρος σε μέρος παιζει να εχεις θορυβο και να μην εχεις.Αλλη εγκατασταση ηλεκτρολογικη έχει ο καθε ενας στο χώρο του.Και με ολα αυτα περνανε σκεψεις,μπας και κανας ΔΕΗΣ ΟΤΕΣ ΕΥΔΑΠ εκτελεσε κανα εργο και καναν την μαμακια τους και κοψαν το συρμα.Εδω που ζουμε ετσι γινονται,την κανουν και μετα τα θαβουν.[/quote']

 

Μπα χλωμό... μέσα στο οικοπεδο σου είναι η γείωση. Ασε που κομματάκι δύσκολο, να μπήκαν στο χώρο σου και να μην πήρες μυρωδιά.

@dimicupo: καλά ντε,μια σκέψη έκανα...(περί ποτού) :) :) :)

 

εγώ θα το γράψω για πρώτη και τελευταία φορά επειδή όντως όταν μετά με διάβασα δεν μου άρεσα απέναντι σου και ζητώ συγγνώμη γι αυτό,ότι ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ δεν είμαι...σοβαρός,οπότε συνυπολόγισε την χιουμοριστική μου διάθεση... :oops:

 

 

ποιο οικοπεδο?η γειωση πεφτει και καταληγει σε βαθος στο πεζοδρομιο.δεν νομιζω να κανεις εγκατασταση ηλεκτρ.εξοπλισμου και μετα να χτιζεις το σπιτι.ή μηπως σπας τα θεμελια και την βαζεις εκει?οπως καταλαβαινεις δεν παιζει αυτο που λες.Σε πολη μενω,οχι σε χωριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου