Προς το περιεχόμενο

Θέλει κανείς να τραγουδήσει?


sergei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να σε βοηθήσουμε,δώσε μας την μουσική..10 λεπτά κομμάτι δεν θα πάει με mail,οπότε βρες έναν άλλον τρόπο.Δώσε μας κάποιο link...

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοπον παιδια για να μην τα πολυλογουμε, όποιος ενδιαφέρεται μου δίνει με πμ το msn του. με το msn ειναι πιο ευκολο κι εγω να κουσω κανα sample των φωνών σας και εσεις να παρεται το τραγουδι να το ακουσετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς τι αυτη η εμμονη να μην το ανεβασεις σε ραπιντ? Εκτος αν εισαι με pstn...

 

επειδή

1. με τη φωνή μου χανει πολυ

2. δεν ειναι 100% ετοιμο οσο αφορα την ηχογραφηση των οργανων, οποτε θα αρχισεται ολοι¨κανε κεινοι κανε το αλλο" και θα μου σπασετε τα νευρα

3. ενα μη ολοκληρωμενο κομματι δεν χρειαζεται να το ακούνε "ολοι" παρα μονο οσοι εμπλέκονται στην εγγραφή του, η τελος παντων δοκιμαζουν να εμπλακουν

 

Εσεις γιατι τοση εμονη να μην δινεται msn η ενα mail, ωστε να ακουσω τις φωνες σας με ικαποιο sample που πιθανον θα μου στειλετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει και 4ο

 

Επειδη οπως ειναι δομημενο το κομματι δεν υπάρχει περίπτωση να το ακουσει κανεις δευτερη φορα.... Οπότε ας το ακουσει ολοκληρωμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την δική μου φωνή μπορείς να την ακούσεις στην συνεργασία μου με τον metal στην θεματική ενότητα Rock κομμάτι χωρίς φωνή...(γιατί δεν έχω emoticons πια..?)

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου