Προς το περιεχόμενο

Msd telegun αποριες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα. Έχω το παραπάνω πετάλι μεταχειρισμένο από συμφορουμιτη. Ομολογουμένως οι ήχοι του μου λύνουν τα χερια σε ορισμένες περιπτώσεις ειδικά στη θέση British. Όμως θα ήθελα να ρωτήσω τους πιθανούς χρήστες 2 πραγματα

1) το πετάλι είναι αρκετά θορυβώδες και όχι με ακραίες ρυθμίσεις. Κυρίως με άνοδο του volume. Φανταστείτε ότι για αύξηση της έντασης αυξανω το gain, πράγμα που δεν θέλω πάντα... Ειναι φυσιολογικό? 

2) το ον οφ είναι momentary. Πως στο καλό το ανοιγοκλεινετε μέσα σε κομμάτι για να ακούγεται σωστά η αλλαγή? Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ τέτοιου είδους Switch για ον οφ. Είναι σαν το ταπ τέμπο στο delay. 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Είχα το πετάλι το πούλησα και το ξαναπήρα μετά από καιρό. Και τα δύο δεν είχαν τέτοια θέματα οπότε κάποιο προβλημα έχει το συγκεκριμένο.Επικοινωνησε με τον Δημήτρη (Telegun) καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Έχω μιλήσει ήδη. Δεν πρέπει όντως να ναι του πεταλιου το πρόβλημα. Επειδή μου παρουσιάζονται κι άλλα προβλήματα πρέπει να έχω θέμα στο σεταπ μου και δεν ξέρω από που προερχεται. Μου χουν σπάσει τα νεύρα. 

Παρεμπιπτόντως το msd πολύ ωραίο πετάλι. Μόνο στη θέση Vintage δεν τα χω βρει ακόμα.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου