Προς το περιεχόμενο

Αυτόματο κούρδισμα κιθάρας!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τυχαία έπεσα επάνω σε αυτό το site: http://www.tronical.com/index_normal.htm και είπα να το κάνω post για όποιον ενδιαφέρεται. Πρόκειται για μια εταιρία η οποία πουλά ένα μηχάνημα που κουρδίζει αυτόματα τις χορδές της κιθάρας. Πηγαίνετε στο products και δείτε το βίντεο, αξίζει. Το κόστος του είναι περίπου 800¤.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε ξανασυζητηθεί το θέμα και νομίζω πως η συζήτηση είχε φτάσει στο συμπέρασμα οτι παρόλο που θα μπορούσε να φανεί χρήσιμο μιλάμε για πολλά λεφτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έψαξα σε προηγούμενα post και δεν μπόρεσα να βρω τίποτα. Δεν ήξερα ότι έχει συζητηθεί ξανά. Πάντως νομίζω ότι αυτό το μηχάνημα είναι καινούριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαία έπεσα επάνω σε αυτό το site: http://www.tronical.com/index_normal.htm και είπα να το κάνω post για όποιον ενδιαφέρεται. Πρόκειται για μια εταιρία η οποία πουλά ένα μηχάνημα που κουρδίζει αυτόματα τις χορδές της κιθάρας. Πηγαίνετε στο products και δείτε το βίντεο' date=' αξίζει. Το κόστος του είναι περίπου 800¤.[/quote']

 

 

Εγώ θυμάμαι το είχα αφήσει στα 900. :D Πέφτει η τιμή.

 

 

Υ.Γ Πως βάζετε το σημαδάκι του ευρώ;;;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα,ωραίο μηχανηματάκι είναι αλλά το θέμα είναι πως αυτή τη δουλειά την κάνουμε και εμείς.Αυτό που θέλω να πω είναι πως αυτό το μηχανηματάκι έχει νόημα για κάποιον πολύ μεγάλο επαγγελματία που κάνει μεγάλα live πχ κλπ κλπ κλπ.

Για μας λίγο ακριβό είναι αλλά και λίγο πολυτέλεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα' date='ωραίο μηχανηματάκι είναι αλλά το θέμα είναι πως αυτή τη δουλειά την κάνουμε και εμείς.Αυτό που θέλω να πω είναι πως αυτό το μηχανηματάκι έχει νόημα για κάποιον πολύ μεγάλο επαγγελματία που κάνει μεγάλα live πχ κλπ κλπ κλπ.

Για μας λίγο ακριβό είναι αλλά και λίγο πολυτέλεια![/quote']

 

Δεν είδα καμιά μπάντα μέχρι τώρα να το χρησιμοποιεί :wink:

 

 

Jmone Thanks :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα' date='ωραίο μηχανηματάκι είναι αλλά το θέμα είναι πως αυτή τη δουλειά την κάνουμε και εμείς.Αυτό που θέλω να πω είναι πως αυτό το μηχανηματάκι έχει νόημα για κάποιον πολύ μεγάλο επαγγελματία που κάνει μεγάλα live πχ κλπ κλπ κλπ.

Για μας λίγο ακριβό είναι αλλά και λίγο πολυτέλεια![/quote']

 

Δεν είδα καμιά μπάντα μέχρι τώρα να το χρησιμοποιεί :wink:

 

 

Jmone Thanks :wink:

Το μηχάνημα το είδα στο site των Therion, και μάλιστα χαίρονταν γιατί μάλλον θα ήταν η πρώτη μπάντα που θα το χρησιμοποιούσε σε live της. Εξάλλου είναι καινούριο ακόμα, δεν νομίζω να το έχουν δοκιμάσει και πολλοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου