Προς το περιεχόμενο

Road of Hope


dimibo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Satrianiζει καπως στις μελωδιες του αλλα ειναι πιο straight και ακατεργαστο,πραγμα που μ αρεσει πολυ.

Ισως λιγο φτιαξιμο τα αρπετζιος στο τελος-να ακουγονται λιγο πιο καθαρα και να πατανε λιιιιγο καλυτερα στο χρονο-και εισαι  μια χαρα.

Ωραιο σαν ιδεα και καλο παιξιμο επισης.

Cool. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Satrianiζει καπως στις μελωδιες του αλλα ειναι πιο straight και ακατεργαστο,πραγμα που μ αρεσει πολυ.

Ισως λιγο φτιαξιμο τα αρπετζιος στο τελος-να ακουγονται λιγο πιο καθαρα και να πατανε λιιιιγο καλυτερα στο χρονο-και εισαι  μια χαρα.

Ωραιο σαν ιδεα και καλο παιξιμο επισης.

Cool. 8)

Συμφωνώ και εγώ  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου άρεσε πολύ η έμπνευσή σου αλλά και ο ήχος σου. Όντως Satrianίζει λίγο στην αρχή, πράγμα το οποίο δε με χαλάει καθόλου γιατί είμαι τρελαμένος με τον καράφλα!!!  ;D

Δύο σημεία μόνο λίγο θέλουν προσοχή (αν και ειπώθηκαν και παραπάνω), τα sweep picking να ακούγονται λίγο πιο καθαρά και στο σωστό χρόνο (χάνουν ελάχιστα) και σε δυο σημεία που μικροφώνισε η κιθάρα (το δεύτερο προς το τέλος ήταν πιο έντονο) αν και δεν είναι τόσο ενοχλητικά.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια και για τις ευστοχες παρατηρησεις σας.Οντως στα αρπετζιος στο τελος ειχα την (ατυχή?  ::)) εμπνευση να τα γραψω δυο φορες,σε δυο διαφορετικα καναλια,γεγονος το οποιο εχει σαν αποτελεσμα τελικα να μην ακουγονται καλα ....θα τα διορθωσω ομως...

Τους μικροφωνισμους για να ειμαι ειλικρινης τους αφησα γιατι νομιζω οτι δινουν ενα πιο live χαρακτηρα....στο τελος ετσι και αλλιως θα γινει fade out... οταν καταφερω να το μιξαρω....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου