Προς το περιεχόμενο

GEAR Eρωτησεις..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

..αλλα με καποια mods που κυκλοφορουν ευρεως στο νετ μπορεις να τον κανεις φοβερο...για περισσοτερες πληροφοριες στον electrictabs... 8)

 

Εχουμε καποιον ανθρωπο (με εμπειρια)που να αναλαμβανει τετοιες μοντες και να ξερει καλα την δουλεια του?

Χωρις να μας φυγει και μια περιουσια' date='εννοειται.[/quote']

 

Ναι

 

Τον electrictabs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Υπαρχει καποιο τηλεφωνο ή κανα link ας πουμε' date='να δω ή ν'ακουσω την δουλεια του?[/quote']

 

Προς το παρών (μέχρι να φτιάξει ειδική σελίδα δική του...) μέρος της δουλειάς του φαίνεται εδώ...

 

http://www.jampedals.com/mods.htm

http://www.jampedals.com/doctor_boogey.htm

 

Πάντως, από την δική μου εμπειρία (μου έχει μοντάρει σχεδόν όλους τους ενισχυτές μου), αλλά και νομίζω από την εμπειρία άλλων, είναι μαζί με τον telegun οι καλύτεροι μάστορες για ενισχυτές

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως' date=' από την δική μου εμπειρία (μου έχει μοντάρει σχεδόν όλους τους ενισχυτές μου), αλλά και νομίζω από την εμπειρία άλλων, είναι μαζί με τον telegun οι καλύτεροι μάστορες για ενισχυτές[/quote']

Τhanx JAM.Aς ελπισουμε να ειναι ετσι..γιατι εχω κατι στο μυαλο μου,που αν γινει πραγματικοτητα σε λογικο κοστος,νομιζω οτι θα ειμαι μια χαρα καλυμενος για αρκετο καιρο.

 

ΥΓ:εχεις p.m :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου