Προς το περιεχόμενο

Καλα underground συγροτηματα (μη εμπορικα)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσεκάρετε και τους Rolling Stones, αν πέσει στα χέρια σας τίποτα δικό τους. Είναι αξιόλογοι, και νομίζω ότι θα γράψουν ιστορία...

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Νομίζω ότι αυτοί όλοι που λέτε είναι φλώροι.

 

Ακούστε Al Bano με Romina Power για να δείτε τι σημαίνει necro - doom - death- post mortem- in vitro- black and white- zebra stripe- J&B- on the rocks, και πάντα αντιεμπορικό έτσι?

 

 

 

 

 

 

 

 

Πως το έχασα αυτό το σουρεάλ thread?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως νταξει...μπορει να το παιζετε ψαγμενοι, αλλα μπροστα σε μενα, κανεις δεν πιανει μια...ξερετε ρε εναν elvis prisley??Αντε.Μουσικοπατερες.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστε Al Bano με Romina Power για να δείτε τι σημαίνει necro - doom - death- post mortem- in vitro- black and white- zebra stripe- J&B- on the rocks

 

χαχαχαχα θέλεις να το παίξεις ψαγμένος και δεν ξέρεις ούτε πως γράφετε

 

Al Bano με Romina Power για να δείτε τι σημαίνει necro - doom - death- post mortem- in vitro- black and white- zebra stripe- Johnnie Walker- with Coke

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, εχουμε και λεμε...

1)OK μπορει να μην ειναι και τοσο underground ο King Diamond αν και γενικα οθτε ατομο που κυνηγα τη δημοσιοτητα ειναι, και λογικες τιμες εχουν οι συναυλιες τους, και οταν ξεκιναγαν οι Mercyful Fate ξεκινισε και το κινημα του Thrash οποτε καλυστα θα μπορουσαν να παρατησουν τον ''περιεργο'' ηχο τους και να το γυρουσουν και αυτοι στο (ας μου επιτραπει η εκφραση) tred της εποχης. Ακομα διαφορα επεισημα κειμενα αναφερουν αυτα τα δυο συγροτηματα ως underground οπως το booklet του ''Roadrunner United: The all star sessions'', οποτε δεν ειναι μονο δικη μου αποψη. Τελος παντων, ο καθενας εχει δικαιωμα να πιστευει οτι θελει.

2)Τελικα κανενας δεν μου ειπε κανα καλο underground συγκροτημα. Ολοι το παιζετε εξυπνοι αλλα...

3)Sorry που αργησα να απαντησω αλλα δεν προλαβαινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

blietzgrieg

whiplash

lazz rockets

pariah

Pestilence

necrodeath

Sabbat

SUFFOCATION

Vio-Lence

Demonoid

satan

Repulsion

Deathchain

 

έχω πάρα πολλά στο μυαλό μου αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς ζητάς για να σου πούμε

 

ψάξου με αυτά και αν θέλεις και άλλα μας ξαναρωτάς

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ακόμα περισσότερα ξέρουν και πολλοί άλλοι, αλλά όταν πετάς το king diammond και mercyful fate για underground......

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου