Προς το περιεχόμενο

ρυθμιση volume των pedals


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει κανενα προγραμμα για να ρυθμιζεις την ενταση των πεταλιων να μην ξεφευγει προσθτοντας εφφε????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει

ευχαριστώ για την πληρη απαντηση...ηταν πληρως διαφωτιστική!!!

 

πλακα κανω...

ποιο προγραμμα ειναι...πως λεγεται???

 

γιατι ακριβως μιλαμε ρε παιδια?

 

ρωταω αν υπαχει καποιο προγραμμα που να σε βοηθαει να φτιαχνεις τις εντασεις απο τα πεταλια σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για την πληρη απαντηση...ηταν πληρως διαφωτιστική!!!

 

πλακα κανω...

 

ποιο προγραμμα ειναι...πως λεγεται???

 

Μηπως καλυτερα να αναφερεις τι ακριβως θες να κανεις?man δεν βγαινει νοημα..εκτος αν δεν καταλαβαινω εγω κατι..οταν λες πεταλια αναφερεις stompboxes ή τα ''πεταλια'' στην digi πεταλιερα σου?αν παλι μιλας για stompboxes δεν νομιζω οτι κατι σε software υπαρχει για να κανεις κατι τετοιο,αλλα τι προβλημα αντιμετωπιζεις εσυ ακριβως εξηγησε λιγο thanks...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προσθεσα στο πανω σχολιο

Μηπως καλυτερα να αναφερεις τι ακριβως θες να κανεις?man δεν βγαινει νοημα..εκτος αν δεν καταλαβαινω εγω κατι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stompboxes...

τιποτα το βασικο απλα θελω οταν παταω ενα εφφε να μην ειναι η του ηχου μου πολυ μεγαλυτερη...ενταξει το φτιαχνω με το αυτι θα μου πεις...αλλα ρωταω αν υαπρχει κατι πιο software ή καποιος τροπος για περισσοτερη ακριβεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου Περουβιανε δεν καταλαβαινω τι εννοεις οπως και κανενας αλλος νομιζω... Μιλας για πεταλακια stompbox και για προγραμμα στον υπολογιστη...???????? Στειλε ενα ολοκληρωμενο ποστ να καταλαβουμε τι εννοεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου