Προς το περιεχόμενο

epiphone valve junior στην θεσ/νίκη;


akis147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 χρόνο αργότερα...

Ξεπατικωνω αρχαιο thread γιατι χθες επαιξα ενα τετοιο στο Ζαχο κι επαθα πλακα.

Τωρα καταλαβαινω γιατι τοσο νταβαντουρι γυρω απο αυτα τα ενισχυτακια, αλλα και τις αναλογες καμπινες!...

 

Πολυ καλο και λιγα λεφτα.

Θα ηθελα να τον γκαζωσω και με ενα rangemasterακι να δουμε τι ζουμια θα βγαλει...

 

ιδωμεν!

 

 

 

ηταν αναγκη να ειναι καλοκαιρι?...  αυτες οι διακοπες μου τη δινουν τελικα...  >:(  ;D

 

μηπως να παρω κανα διακοποενισχυτοκαμπινοδανειο?  ;D  ;D  ;D

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεπατικωνω αρχαιο thread γιατι χθες επαιξα ενα τετοιο στο Ζαχο κι επαθα πλακα.

Τωρα καταλαβαινω γιατι τοσο νταβαντουρι γυρω απο αυτα τα ενισχυτακια, αλλα και τις αναλογες καμπινες!...

 

Πολυ καλο και λιγα λεφτα.

Θα ηθελα να τον γκαζωσω και με ενα rangemasterακι να δουμε τι ζουμια θα βγαλει...

 

ιδωμεν!

 

 

 

ηταν αναγκη να ειναι καλοκαιρι?...  αυτες οι διακοπες μου τη δινουν τελικα...  >:(  ;D

 

μηπως να παρω κανα διακοποενισχυτοκαμπινοδανειο?  ;D  ;D  ;D

 

 

Ωστε τον έφερε....Προχτές πήγα και μου είπε το αργότερο την άλλη βδομάδα θα έχει έρθει.

Πάνω που φέυγω σήμερα ρε γαμώτο...θα στείλω ένα φίλο μου να τον ακούσει.Θα πάει Αμερική σε κανα μήνα ο κωλόφαρδος,οπότε μάλλον θα γίνει ο επόμενος ενισχυτής του αυτός.Εκεί στα states κάνει 260 δολλάρια κεφάλι και καμπίνα μαζί...τσάμπα πράμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωστε τον έφερε....Προχτές πήγα και μου είπε το αργότερο την άλλη βδομάδα θα έχει έρθει.

 

κι εγω χθες τυχαια πηγα για κατι που ηθελα και τον πετυχα εκει στημενο ετοιμο...

 

Πάνω που φέυγω σήμερα ρε γαμώτο...

 

Κριμα γιατι ετσι οπως την κοβω δεν θα μεινει για πολυ καιρο εκει... Ολο και καποιος μερακλης θα τον τσιμπησει.  ;)

 

 

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο Γερμανία αν παραγγείλεις νομίζω 210 παει κεφαλί-καμπίνα.Εγώ παντως παρήγγειλα blackheart little giant.Και αυτός της ίδιας φιλοσοφίας είναι με μερικα καλούδια παραπάνω  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον άκουσα, τον τσίμπησα.

 

ΩΩ! μπραβο!  μεγεια!

 

αν και μας τον ...στερησες (αυτο το rangemaster ηθελα να το δοκιμασω...) αλλα χαλαλι  ;)

 

ασε που σιγουρα θα ξαναφερουν τα παιδια κανενα κοματι. Τετοιο "τεφαρικι πραμα" θα πουλαει σαν ζεστο ψωμι.

 

Και παλι μεγεια και καλα breakup/power amp Dist!!!  ;)

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλοπαιξιμο mscmkr  ;)

 

ασε που σιγουρα θα ξαναφερουν τα παιδια κανενα κοματι. Τετοιο "τεφαρικι πραμα" θα πουλαει σαν ζεστο ψωμι.

 

τρεξε να προλαβεις! ;D

υπαρχει ενα κ το επαιξε σημερα!

εμενα με κερδισε!

στα λεφτα του δεν νομιζω να εχει αντιπαλο!

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου