Προς το περιεχόμενο

Τσαμπουκάδες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Ελπιζω στη λιστα να με περασες με πενα parker, εισαι που εισαι χωρις καλη κιθαρα ( δηλαδη χωρις τελεκαστερ), μακαρι να εχεις τουλαχιστον μια πενα της προκοπης.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

 

 

Να μαντέψω, αυτό είναι το πρώτο πραγμα που θα κανεις διασκευή όταν θα πάρεις Τελεμέκάστερ?

Μόλις τώρα, manosx είπε

 Ελπιζω στη λιστα να με περασες με πενα parker, εισαι που εισαι χωρις καλη κιθαρα ( δηλαδη χωρις τελεκαστερ), μακαρι να εχεις τουλαχιστον μια πενα της προκοπης.

 

Πένες και Τρολοκάστερς είναι για λελέδες...δέξου το, να πάμε παρακάτω...

 

Προτιμώ γραφίδα και κιθάρες (οτιδήποτε δεν είναι Τρελεκάστερ δηλαδή)

  • Χαχα 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Ο manos είναι φίλος και συναγωνιστής.

 Δεν βαράω φίλους, μόνο εχθρούς άμα με εξοργίσουν.

 Στη ζωή είναι εύκολο να κάνεις εχθρούς.

 Το δύσκολο είναι να κάμεις φίλους.🥰

 

Την γυρίζεις την μπιφτέκα ωρέ Κωστή?

 

Είσαι με τους άλλους τελικά?

 

Ντάξ, Κωστή...εδω δεν ειναι εκλογικό τμημα Κωστή, και καλά πας να ψηφισεις πρασινάδες και τελευταια στιγμή το ριχνεις δαγκωτό στον νυχτερίδα...

 

Εδώ ξεκαθαρίζεις αν είσαι με εμάς ή με τους άλλους...

  • Like 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Να και το moog της πενας, mont blanc, δυομιση χιλιαρικα για να γραφεις στο χαρτι, waterfall αρχισε να χωνεις.

 

 0011701_montblanc-patron-of-art-luciano-pavarotti-limited-edition-4810-dolma-kalem-111672_625.jpg.4ca84daa5a7ce949e23500f0b56ac7e7.jpg

Επεξεργασμένο από manosx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manosx είπε

 Να και το moog της πενας, mont blank, δυομιση χιλιαρικα για να γραφεις στο χαρτι, waterfall αρχισε να χωνεις.

 

 0011701_montblanc-patron-of-art-luciano-pavarotti-limited-edition-4810-dolma-kalem-111672_625.jpg.4ca84daa5a7ce949e23500f0b56ac7e7.jpg

 

2.5Κ? ΟΚ, δηλαδή αναλόγως με ισοτιμια, κατασταση κοκ 0.8-1 Parker (νέο currency)...όλα καλά βρε παιδί μου αλλα αυτό το πράμα δεν έχει piezo...

 

 

 

 

  • Χαχα 2

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ηλικία του γιου μου άκουγα αυτό

 

Στην ίδια ηλικία τώρα ο γιος μου ακούει αυτό που πραγματικά δεν κρύβω πως μου αρέσει και εμένα και το ακούμε μαζί😀

 

 

 ακούει και αντίστοιχα ΚΣΕΝΑ αλλά δεν τους ΚΣΕΡΩ.

 

 ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ θα γίνει σαν κι ΕΜΕΝΑ.

 ΓΟΝΙΔΙΑ.

 

 Τώρα περιμένω και προσεύχομαι να φάει το πρώτο ξύλο και να μην είναι σοβαρό για να τον στείλω να μάθει για να μην τον δέρνουν εύκολα.

 Έτσι και εγώ, δεν ενδιαφερόμουν για ξύλο και τέτοια μέχρι που με δείρανε. 😀

 

 Είναι πάντως από τις πιο σπουδαίες εμπειρίες μου να έχω φάει ξύλο και την επόμενη φορά που ήρθαν να έχω δώσει γιατί έμαθα να δίνω.

 Είναι τρομερό το συναίσθημα, δεν έρχονται μετά, το σκέφτονται. Απέκτησα αυτοπεποίθηση, δεν φοβάμαι, no fear baby. Άμα δείξεις φόβο τελείωσες, ρίχνεις πρώτος και ύπουλα στον πιο τσαμπουκά, θα τις τις φας που θα τις φας, μην φοβάσαι, ρίξε περισσότερες. Πήγαινε μάθε, δεν είναι τίποτα, θα νιώσεις κυρίαρχος, καλό είναι ο πολιτισμός δεν λέγω, ναι τα προβλήματα ιδιαίτερα από μια ηλικία και μετά δεν λύνονται έτσι και ελλοχεύουν κίνδυνοι, αλλά δεν θα χάσεις τίποτα αν είσαι σε φόρμα, αν δεν ξέρεις μπορείς και τώρα, από 5 έως 55 χρονών να μάθεις και θα σου βγαίνει και καλύτερα ο τσαμπουκάς, ο τσαμπουκάς δεν είναι θέμα μόρφωσης, παιδείας, αυτά είναι καλά αλλά όταν έρθουν δεν θα σε σώσουν, θα έρθουν, πάντα έρχονται.

 

Και εδώ φτάσαμε στο τέλος της σημερινής εκπομπής ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ.

 Θυμηθείτε, respect στον αντίπαλο, δεν τον υποτιμούμε, οδηγείτε safe, κόψτε κάπνισμα και καταχρήσεις, διαβάστε και κανα βιβλίο, μαζί με τους μύες γυμνάζουμε και το πνεύμα μας, ακολουθούμε τις οδηγίες της πολιτικής προστασίας σε περίπτωση έκτακτου γεγονότος, αφήστε το κινητό σας όταν οδηγείτε.

 Καλό σας βράδυ.

 

 (ΣΗΜΑ ΕΚΠΟΜΠΗΣ) Ντιν Ντον τουπουτουπ ντουπου νταπ, του του του του του του του, παμ παμ!!!!

 

χαχαχαχχχχχχαχαχαχαχαχα😀

 

5 λεπτά πριν, Freedom είπε

 

Την γυρίζεις την μπιφτέκα ωρέ Κωστή?

 

Είσαι με τους άλλους τελικά?

 

Ντάξ, Κωστή...εδω δεν ειναι εκλογικό τμημα Κωστή, και καλά πας να ψηφισεις πρασινάδες και τελευταια στιγμή το ριχνεις δαγκωτό στον νυχτερίδα...

 

Εδώ ξεκαθαρίζεις αν είσαι με εμάς ή με τους άλλους...

Είμαι τόσο δυνατός που μπορεί να είμαι με όποιον θέλω και όποιος έχει πρόβλημα ας έρθει να μου ζητήσει το λόγο.

 Υπόψη έχω αρχίσει γυμναστική, σήμερα δεν έκανα λόγω μιας ίωσης που με ταλαιπωρεί από εχθές, δεν είναι covid ,, είμαι αρνητικός αλλά μου χάλασε τον ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ, και έχω ΑΓΡΙΕΨΕΙ γιατί ανεβαίνω και στην ΟΨΗ, ήμουν κότα και τώρα αποκτώ τις δυνάμεις μου και την αντοχή μου και αποκτώ αυτοπεποίθηση πάλι. Το ν🤣🥰🥰ου σας. χαχαχαχαχαχαχαχα

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

@Freedom η τελεκαστερ ειναι υπουλη κιθαρα. Αρα μπορει ναι, μπορει κ οχι 

 

Και τι είναι αμα λάχει ναούμ, η Τελεγάτα του Σρέντιγκερ?

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Συμφωνώ 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Στην ίδια ηλικία τώρα ο γιος μου ακούει αυτό που πραγματικά δεν κρύβω πως μου αρέσει και εμένα και το

Είμαι τόσο δυνατός που μπορεί να είμαι με όποιον θέλω και όποιος έχει πρόβλημα ας έρθει να μου ζητήσει το λόγο.

 

Εχω πρόβλημα και σου ζητάω τον λόγο...

 

Και σε εμάνα μην κανεις τσαμπουκαδες γιατι είμαι επιρρεπής στην βία...

 

Και ξέρεις τι κάνω εγώ όταν χτυπάω κοφτη?

 

Παίρνω φόρα και πηγαίνω και βροντάω επάνω στον μαχαλόμαγκα που μου την μπαίνει...

 

Και ξέρεις τι γίνεται μετα Κωστή?

 

Κατά την πρόσκρουση, διαλύομαι, γίνομαι σκόνη και δεν με βγάζεις από πάνω σου ούτε με τρίλετ...

 

Κόψε το υφάκι λοιπον, μην σε λερώσω με το είναι μου...

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Χαχα 3

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 Υπόψη έχω αρχίσει γυμναστική, σήμερα δεν έκανα λόγω μιας ίωσης που με ταλαιπωρεί από εχθές, δεν είναι covid ,, είμαι αρνητικός αλλά μου χάλασε τον ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ, και έχω ΑΓΡΙΕΨΕΙ γιατί ανεβαίνω και στην ΟΨΗ, ήμουν κότα και τώρα αποκτώ τις δυνάμεις μου και την αντοχή μου και αποκτώ αυτοπεποίθηση πάλι. Το ν🤣🥰🥰ου σας. χαχαχαχαχαχαχαχα

Ανακτάς τις δυνάμεις σου θες να πεις cos.

Μόλις τώρα, Freedom είπε

 

Εχω πρόβλημα και σου ζητάω τον λόγο...

 

Και σε εμάνα μην κανεις τσαμπουκαδες γιατι είμαι επιρρεπής στην βία...

 

Και ξέρεις τι κάνω εγώ όταν χτυπάω κοφτη?

 

Παίρνω φόρα και πηγαίνω και βροντάω επάνω στον μαχαλόμαγκα που μου την μπαίνει...

 

Και ξέρεις τι γίνεται μετα Κωστή?

 

Κατά την πρόσκρουση, διαλύομαι, γίνομαι σκόνη και δεν με βγάζεις από πάνω σοη ούτε με τρίλετ...

 

Κόψε το υφάκι λοιπον, μην σε λερώσω με το είναι μου...

Λέγε που εισαι να έρθω, σε κανα δυο τρεις μέρες μόνο σε παρακαλώ γιατί δεν νιώθω καλά, μου ανεβαίνει πάλι ο πυρετός, παω στο κρεβάτι και μου φωνάζουν πως είναι έτοιμο το τσάι.

 Τώρα με προκαλείς μπαμπέση που είμαι άρρωστος?

 αχχχχχ να γίνω καλά μονάχα. αχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου