Προς το περιεχόμενο

Τσαμπουκάδες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Αυτό νομίζω, δεν παίζει και θα σου εξηγήσω γιατί...

1.Βγάλε έξω μερικούς σπουδαίους μουσικούς, που το βούλωσαν, ή εξαφανίστηκαν, μπροστά στο ατάλαντο κάποιων που ξημεροβραδιάζονται ποστάροντας επί παντώς σε στυλ Αινστάιν ''τα είδα όλα, τα έκανα όλα, είμαι εγω και τέλος''

2. Όλη η ελληνική σκηνή, μαζί με τα μέταλλα και ακόμα και τη Ραπ, ή τις παραφυάδες της, αντιμετωπίζονται από τους ''γέροντες'' του πόρδουμ ως πάρεργο, πλην Χατζηδάκη-Θεοδωράκη-Metallica-ACDC κλπ επώνυμα προιόντα

3. Οι περισσότεροι επαέ, είναι διασκευαστές

4. είναι άνω των 45-50 αργόσχολοι μαμπεμπεγοζγκόνιδες που μόνη τους έννοια είναι στα πόσα χερτζ ακούγεται σωστά το ντέφι

  4α Κριτική ασθμάτων στο ΝΟΙΖ.

     Τίτλος  ''το αδιαφορο'' νηματοθέτης, ο αργόσχολος

    Περιγραφή άσθματος, '' έφαγα φασολάδα σήμερις και να ένα καινούργιο άσθμα που εμπνεύστηκα''

   145 κριτικές από κάτω, τύπου...

      Καλά αυτό το ταμπούρο στο 1,35 γ@μ@ει ρε φίλε, ή όπως πάντα σπουδαία παραγωγή τα πιατίνια γαζώνουν, τι σπουδαίο αυτό το ριφ στο 2,40 κλπ κλπ

 4β. Ένα ''παρεάκι'' απλά για να δίνει αυτοπεποίθηση σε κάποιους ανασφαλείς δια την ύπαρξή τους είναι το σύστημα που παγιώθηκε  επαέ, μέχρι που κατάντησε, ή να μη τολμάς να μιλήσεις, ή να γλείφει ο ένας τον άλλο

 

ΥΓ με ρώτησε τις προάλλες κάποιος, γιατί δεν έφυγα ενώ είπα πως θα φύγω, αφού δεν με ''ξαναέφυγαν'' όπως παλιά. Είναι απλό, κάνω το κέφι μου, γνώρισα μερικούς σπουδαίους μουσικούς και ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ που με τίμησαν, ακόμα και με τη συμβουλή τους και θέλω να παραμείνω, ώστε τα παράσιτα να πάψουν να κάνουν κουμάντο επί παντός

ΥΓ2 μουσικούλα προσπαθούσα και προσπαθώ να παίξω για όσο κάνω κέφι, δεν περιμένω να μου αναγνωριστεί κάτι εδώ μέσα, ή οπουδήποτε αλλού  

 

Αν δεν ήταν το συγκεκριμένο θρεντ , δε θα έγραφες με τόσο προσβλητικό τόνο ομως😊

  • Like 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

4α Κριτική ασθμάτων στο ΝΟΙΖ.

     Τίτλος  ''το αδιαφορο'' νηματοθέτης, ο αργόσχολος

    Περιγραφή άσθματος, '' έφαγα φασολάδα σήμερις και να ένα καινούργιο άσθμα που εμπνεύστηκα''

   145 κριτικές από κάτω, τύπου...

      Καλά αυτό το ταμπούρο στο 1,35 γ@μ@ει ρε φίλε, ή όπως πάντα σπουδαία παραγωγή τα πιατίνια γαζώνουν, τι σπουδαίο αυτό το ριφ στο 2,40 κλπ κλπ

 4β. Ένα ''παρεάκι'' απλά για να δίνει αυτοπεποίθηση σε κάποιους ανασφαλείς δια την ύπαρξή τους είναι το σύστημα που παγιώθηκε  επαέ, μέχρι που κατάντησε, ή να μη τολμάς να μιλήσεις, ή να γλείφει ο ένας τον άλλο

 

 

...Καθαρή περιέργεια... που έχεις διαβάσει εσύ κριτική ασμάτων που να είναι του ύφους και του περιεχομένου που θα ενέκρινες; Όχι δικών σου ασμάτων, οποιουδήποτε. Υπάρχει κάτι τέτοιο, ή απλώς επικρίνεις για να επικρίνεις;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vrasidas27 είπε

Οι Πάρκερ δεν πρέπει να γράψεις κώδικα για να παίξεις? 😆

 

Ενας από τους τίτλους μας είναι και Αναλυτής Προγραμματιστής, ταλαίπωρε ρακετιστή...

 

Τον παιζω στα δάχτυλα...τον κώδικα...

  • Χαχα 2

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Freedom είπε

 

Ενας από τους τίτλους μας είναι και Αναλυτής Προγραμματιστής, ταλαίπωρε ρακετιστή...

 

Τον παιζω στα δάχτυλα...τον κώδικα...

Ντεν εκω τελεκαστερο καρντια μου. 

 

Μπορεί κ νά μ'αρεσουνε μπορεί κ όχι. 

 

Μεχρι να με δεις με τέλε στην κατοχή μου (θινλαην κ όχι φεντερ(ερ) να μη με πούνε κ ρακετιστα), μπορείς να το πεις κ η τελε του Σρέντινγκερ ένα πράγμα .

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω καιρό να μπώ να ακούσω κομμάτια φίλων στα clips γιατί θέλω όταν το κάνω να έχω διάθεση και να δείχνω τον απαραίτητο σεβασμό και δεν μου βγήκε ο χρόνος, αλλά θα κρίνω αυτό.

 

 ΠΕΝΤΕ ΑΣΤΡΑ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!!

 ΕΣΚΙΣΕΣ!!!! ΚΑΙ ΚΟΠΕΛΑΡΑ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΩΝΗ ΦΩΝΑΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!

 ΚΑΙ ΕΝΑ PASOK AWARD!!!!

 

 

image.jpeg.dd0d83e42c1a487c80d653ca0e056547.jpeg

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Ντεν εκω τελεκαστερο καρντια μου. 

 

Μπορεί κ νά μ'αρεσουνε μπορεί κ όχι. 

 

Μεχρι να με δεις με τέλε στην κατοχή μου (θινλαην κ όχι φεντερ(ερ) να μη με πούνε κ ρακετιστα), μπορείς να το πεις κ η τελε του Σρέντινγκερ ένα πράγμα .

 

Όλο ντεν έχεις και ντεν έχεις, αλλά ΠΟΘΕΙΣ ομως, ετσι?

 

ΑΥΤΗ είναι η αμαρτία σου...

 

Τέλεις τέλε είναι το ίδιο με το να έκεις τέλε...θα ολοκληρωθεί και η πλύση εγκεφάλου σου από τις ινφλουέντζες του Θορυβου.γρ και τότε να σε δω που θα κρυφτείς...

  • Χαχα 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

 

 ΠΕΝΤΕ ΑΣΤΡΑ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!!

 ΕΣΚΙΣΕΣ!!!! ΚΑΙ ΚΟΠΕΛΑΡΑ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΩΝΗ ΦΩΝΑΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!

 ΚΑΙ ΕΝΑ PASOK AWARD!!!!

 

 

 

Ρε μουσταφά ... εσύ?

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Ρε μουσταφά ... εσύ?

Ποιός είναι τούτος?

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου