Προς το περιεχόμενο

Τι βλέπετε σήμερα/τώρα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Άυριο λέω να πάω στη ΛΟΥΤΣΑ πρωϊνό μπάνιο.

 

Στην Λούτσα μας φίλος, στην Λούτσα μας... 🤩

 

22 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Λουτσα μας

(γυρισα οπως βλεπεις...)

 

Δεν φταίει κανένας άλλος, ΕΓΩ φταίω που δεν έχω αφήσει μοναστήρι για μοναστήρι, μπας και σώσω την ψυχή σου βρε Τελελαμπομακόπληκτε! 🤩

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Χαχα 2

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Γιατί δεν πας στην Νέα Πέραμο?

Από εκεί δεν είσαι?

Είμαι αλλά πάω και από την ανατολική Αττική, εκεί πάω όταν πάω για πιο πολλές μέρες, όταν είμαι στο εξοχικό.

 Και δεν πάω για μπάνιο εκεί, παω για βόλτα πιο πολύ όταν είμαι εκεί.

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, npap είπε

αμάν!!... είσαι ο paparazzi του noiz φίλος... μην τολμήσει και σαλπάρει το noiz boat για καμιά μπυροποσία εν πλω στον ευβοϊκό, αμέσως να μας δώσεις στεγνά στο κίτρινο threand...😎

npapnoiz-011.thumb.jpg.7b769e24a50042368bfc1b05a59f6bc3.jpg

Δεν φταίω εγώ φίλος, προκαλείτε. Μου σκάτε μύτη με το φωταγωγημένο -σαν επιτάφιο- 150μετρο γιοτ και αράζετε απέναντι μου, και έχετε και τον Brasidas φάτσα-κάρτα να έχει καταλάβει ολόκληρο τον κάτω όροφο και να αγναντεύει την Κάνηθο. Ε, αυτό σηκώνει φωτογράφηση.😌
Την άλλη φορά να είστε πιο διακριτικοί, υπάρχει και κόσμος που υποφέρει οικονομικά, κόσμος που δεν μπορεί να κάτσει Μύκονο για πάνω από μια-δυο βδομάδες....😕

  • Χαχα 4
  • Συμφωνώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Freedom είπε

Δεν φταίει κανένας άλλος, ΕΓΩ φταίω που δεν έχω αφήσει μοναστήρι για μοναστήρι, μπας και σώσω την ψυχή σου βρε Τελελαμπομακόπληκτε! 🤩

κ πολυ καλα κανεις.

Τελελαμπομακοπληκτε χα χα 

1 στα 3 βρηκες. Μονο στη λαμπα εχω ιδιαιτερη συμπαθεια. Εχω πανω απο μια σε καθε δωματιο

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

κ πολυ καλα κανεις.

Τελελαμπομακοπληκτε χα χα 

1 στα 3 βρηκες. Μονο στη λαμπα εχω ιδιαιτερη συμπαθεια. Εχω πανω απο μια σε καθε δωματιο

 

Σου τρεχουν τα σάλια με Τελεμπέργκερς? Ναι...(ασε τα σάπια Βρα, μεταξύ μας είμαστε)

 

Σου τρέχουν τα σάλια με λαμπάτους ενισχυτές? Ναι... (έλα, δεν θέλω αηδίες, μεταξύ μας είμαστε λεμεεεεεε)

 

ΠΗΡΕΣ ΜΑΚ ΒΡΕ ΚΑΝΑΓΙΑ??? ΦΑΚ ΝΑΙ!!!

 

ΣΤΟ ΠΥΡ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΟΝ ΩΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

 

Και αγίασμα σου πήρα, και κομποσκοίνια, δεν σε σώνει τιποτα, θα σε αρπάξω απο τον σβέρκο να σε πάω για εξορκισμο!

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Freedom είπε

 

Σου τρεχουν τα σάλια με Τελεμπέργκερς? Ναι...(ασε τα σάπια Βρα, μεταξύ μας είμαστε)

 

Σου τρέχουν τα σάλια με λαμπάτους ενισχυτές? Ναι... (έλα, δεν θέλω αηδίες, μεταξύ μας είμαστε λεμεεεεεε)

 

ΠΗΡΕΣ ΜΑΚ ΒΡΕ ΚΑΝΑΓΙΑ??? ΦΑΚ ΝΑΙ!!!

 

ΣΤΟ ΠΥΡ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΟΝ ΩΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

 

Και αγίασμα σου πήρα, και κομποσκοίνια, δεν σε σώνει τιποτα, θα σε αρπάξω απο τον σβέρκο να σε πάω για εξορκισμο!

Μη βάζεις τη λέξη μπέργκερ δίπλα από κάτι άλλο . Ο,τι κ να είναι θα μου τρέχουν τα σάλια

 

Με λαμπατους ναι... Το ομολογώ...

Κ ας μη μπορώ να τους ανοίξω ούτε στο ένα σπίτι ... Απ' την άλλη κ για τα φράκταλ κ τα Κεμπερ με τρέχουν τα σάλια ... Κ ας μην έχω φερστχαντ εξπηριενς 😪. Θύμα του gas ΛΑΙΜΑΙ . 

 

Το Μακ το πήρα σαν εργαλείο (κ είναι καλό εργαλείο το μίνι ). Αν ακούσεις την ιστορία μόλις βρεθούμε (όταν, από κοντά) δε θα έχεις να πεις ούτε θύμα, ούτε τίποτε. Βάζω στοίχημα κ το fm9 σου κ τη μια Πάρκερ 😉

  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Freedom είπε

ΠΗΡΕΣ ΜΑΚ ΒΡΕ ΚΑΝΑΓΙΑ??? ΦΑΚ ΝΑΙ!!!

Πήρε Μαααααααααααααακ??? image.gif.6c1333d49b2165b5044720d714e4f58e.gif 

Αυτό πόνεσε.😔 Αυτό πόνεσε πιο πολύ απ'τo να μας έλεγε ότι πήρε M🐮🐮g....😢
Πάντως τα πράγματα δεν είναι τόσο σοβαρά. Απ'ότι κατάλαβα το Μακ το αγόρασες πρόσφατα, οπότε το πας πίσω και το ανταλλάσσεις με ένα σοβαρό PC, και ούτε γάτα ούτε ζημιά.☺️

  • Like 2
  • Λυπάμαι 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Waterfall-K mk2 είπε

Πήρε Μαααααααααααααακ??? image.gif.6c1333d49b2165b5044720d714e4f58e.gif 

Αυτό πόνεσε.😔 Αυτό πόνεσε πιο πολύ απ'τo να μας έλεγε ότι πήρε M🐮🐮g....😢
Πάντως τα πράγματα δεν είναι τόσο σοβαρά. Απ'ότι κατάλαβα το Μακ το αγόρασες πρόσφατα, οπότε το πας πίσω και το ανταλλάσσεις με ένα σοβαρό PC, και ούτε γάτα ούτε ζημιά.☺️

 

Εμ ΔΕΝ πήρε??? Γιατί έχω κάψει 2 τεπόζιτα assούμε μπας και τον σώσω...

 

Δεν θα το κάνει, είναι αμετανόητος!

 

4 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Το Μακ το πήρα σαν εργαλείο (κ είναι καλό εργαλείο το μίνι ). Αν ακούσεις την ιστορία μόλις βρεθούμε (όταν, από κοντά) δε θα έχεις να πεις ούτε θύμα, ούτε τίποτε. Βάζω στοίχημα κ το fm9 σου κ τη μια Πάρκερ 😉

 

Εφαγα 2 χρόνια απο την ζωή μου δουλευοντας επαγγελμάτικά σε δύο Macbook Pro, 3 λειτουργικά συνολικά και νομίζεις οτι θα με συγκινήσει η ιστορία σου?

 

Να στο θέσω ώς εξής, αν η ιστορία σου δεν έχει εξωγήινους, κοσμικές βράνες και σκουληκότρυπες, δεν σε σώνει τίποτα κολασμένε!

 

Αν και περιμένω να σκουσω για Λαιστρυγόνες και Κυκλωπες και τέτοια "φίδια"...

 

Για σένα δουλεύω Βρα, με έχεις εξουθενώσει...

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Freedom είπε

 

Εμ ΔΕΝ πήρε??? Γιατί έχω κάψει 2 τεπόζιτα assούμε μπας και τον σώσω...

 

Δεν θα το κάνει, είναι αμετανόητος!

 

 

Εφαγα 2 χρόνια απο την ζωή μου δουλευοντας επαγγελμάτικά σε δύο Macbook Pro, 3 λειτουργικά συνολικά και νομίζεις οτι θα με συγκινήσει η ιστορία σου?

 

Να στο θέσω ώς εξής, αν η ιστορία σου δεν έχει εξωγήινους, κοσμικές βράνες και σκουληκότρυπες, δεν σε σώνει τίποτα κολασμένε!

 

Αν και περιμένω να σκουσω για Λαιστρυγόνες και Κυκλωπες και τέτοια "φίδια"...

 

Για σένα δουλεύω Βρα, με έχεις εξουθενώσει...

Λοιπόν στοίχημα (χ€σ€ fm9 κ Πάρκερ) πως θα βγεις δημόσια να πεις (χωρίς ν'αναφερεις τίποτα άλλο απ'όσα σου πω) πως έχω δίκιο (κ τίποτε άλλο)?

 

Μέσα?

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Λοιπόν στοίχημα (χ€σ€ fm9 κ Πάρκερ) πως θα βγεις δημόσια να πεις (χωρίς ν'αναφερεις τίποτα άλλο απ'όσα σου πω) πως έχω δίκιο (κ τίποτε άλλο)?

 

Μέσα?

 

Πάλι κρυψίνος assούμε? Πάλι?

 

 

ΟΧΙ ΘΕΛΩ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΕ ΤΙΜΗΜΑ!!!

 

ΕΣΥ Βρα τι εισαι διατεθιμένος να χάσεις?

 

Κανά σπιτάκι έχουμε στο όνομα μας? Κανά οικοπεδάκι, κάτι?

 

ΥΓ: 3.000.000 απεταξαμην?

Επεξεργασμένο από Freedom

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου