Προς το περιεχόμενο

Τι βλέπετε σήμερα/τώρα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ σε συγχωρώ. Αλλά ήλπιζα να πάρεις

image.png.0fc647b30499c35fc0be80d40d39af67.pngκι όχι μπουρουχίτσα. Από studio pro max ultra κι απάνω.

 

Αλλιώς και με αη-περιττό>=5 καλά είμαστε μωρέ, μη λέμε τρελά.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vrasidas27 είπε

Λοιπόν στοίχημα (χ€σ€ fm9 κ Πάρκερ) πως θα βγεις δημόσια να πεις (χωρίς ν'αναφερεις τίποτα άλλο απ'όσα σου πω) πως έχω δίκιο (κ τίποτε άλλο)?

 

Μέσα?

 

 

ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ (και οι άλλοι)...

 

Κατόπιν ωρίμου σκέψεως, μετά από 16άωρο διαλογισμό, επίλυση της εξίσωσης του Σρέντιγκερ και κβαντικής ανάλυσης της κατάστασης, δηλώνω οτι ο Βρά έχει δίκιο.

 

Δυστυχώς το στοίχημα ήταν και να χ€σω το FM9 και μία Parker, ευτυχώς που αυτή την εποχή είμαι στουμπωμένος (Βρα, ασε το κλυσμα κάτω!).

 

Ως εκτούτου, αναγνωρίζω οτι ο μόνος που ευθύνεται για όλο αυτό το χάος είναι ο Συνημίτονος ο Γιατρός και ζητώ δημόσια τριήμερο ban, να πάει ο ανθρωπος στην ΑΡΤΕΜΙΔΑ να κάνει τα banάκια του με την ησυχία του.

 

ΥΓ: ναι assούμε, αμα λάχει ναόυμ την γυρίζω και την μπιφτέκα, πρόβλημα? 😶

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Χαχα 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Freedom είπε

 

 

ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ (και οι άλλοι)...

 

Κατόπιν ωρίμου σκέψεως, μετά από 16άωρο διαλογισμό, επίλυση της εξίσωσης του Σρέντιγκερ και κβαντικής ανάλυσης της κατάστασης, δηλώνω οτι ο Βρά έχει δίκιο.

 

Δυστυχώς το στοίχημα ήταν και να χ€σω το FM9 και μία Parker, ευτυχώς που αυτή την εποχή είμαι στουμπωμένος (Βρα, ασε το κλυσμα κάτω!).

 

Ως εκτούτου, αναγνωρίζω οτι ο μόνος που ευθύνεται για όλο αυτό το χάος είναι ο Συνημίτονος ο Γιατρός και ζητώ δημόσια τριήμερο ban, να πάει ο ανθρωπος στην ΑΡΤΕΜΙΔΑ να κάνει τα banάκια του με την ησυχία του.

 

ΥΓ: ναι assούμε, αμα λάχει ναόυμ την γυρίζω και την μπιφτέκα, πρόβλημα? 😶

Εσκεμμενα εβγαλα την Παρκερ κ το fm9 απο το κολπο

Γνωριζοντας πως δουλευεις με κβαντικες εξισωσεις για να δεις αν θα συμφωνησεις μαζι μου ή οχι, μη μπλεξουμε με καμμια αρχη απροσδιοριστιας κ οντας αδυνατο να γνωριζουμε ταυτοχρονα που ειναι το fm9 κ με ποια ταχυτητα κινειται προς το σπιτι μου, τελικα αποφασιζες πως διαφωνεις κ μου επαιρνες τα οικοπεδα!

  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχα τώρα τα ΣΥΝΘΕΣΑΪΖΕΡ εδώ που είμαι τώρα θα τον είχα διασύρει τον HANS ZIMMER Χαχαχαχαχα 

IMG_20230820_110801.jpg

  • Like 4
  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

Αν είχα τώρα τα ΣΥΝΘΕΣΑΪΖΕΡ εδώ που είμαι τώρα θα τον είχα διασύρει τον HANS ZIMMER Χαχαχαχαχα 

IMG_20230820_110801.jpg

Σε καλή κατάσταση είσαι.

Ίσως χρειαζόταν λίγο λαδάκι ακόμα για να γράψεις καλύτερα στην κάμερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, mpamps είπε

Σε καλή κατάσταση είσαι.

Ίσως χρειαζόταν λίγο λαδάκι ακόμα για να γράψεις καλύτερα στην κάμερα...

Λίγο λαδάκι κρατάω να βάλω από πίσω για μην με πονέσουν πολύ τα ΑΓΓΟΎΡΙΑ των νέων ανατιμήσεων. Χάλια είμαι, που είναι οι εποχές που ήμουν τούμπανο, μποντιμπουηλντερ

 

 Τωρα είμαι Μπισμπικης, μου λείπει η Βσνδη δίπλα για να έχω παρτενέρ στην γεροντοεφηβεια Χαχαχαχαχα 😀😀😂😂😂🤣🤣

  • Χαχα 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου