Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XIV


BillTrantos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Στρώνεις βλέπω σιγά σιγά...😌

Λίγο ακόμα και θα έβγαζαν διασκευή τραγούδι από ταινία της Μπάρμπη, αλλά το χαμούνδι κατάφερε να σιάξει έναν Γαλλικό νερομπλούκι της συφοράς και ισιώσανε τα βαθειά μελαγχολικά αγόρια σα και του λόγου σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα Samy, για σένα το παρακάτω, μια και το Hammond και η Jazz γενικότερα είναι μέσα στο DNA σου.image.gif.470f6520074bf7c386afa394e1e3a0ca.gif

Barbara Dennerlein - Polar Lights (1990)

Barbara Dennerlein - Hammond & synths
Mitch Watkins - guitar
Andy Sheppard - sax
Mark Mondesir - drums

 

 

  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Junkyardmen - Jammin' In The Jungle (𝟣𝟫𝟫𝟪)image.gif.0c4200c88656340fee91f9539d1e54fa.gif

𝖡𝗂𝗅𝗅𝗒 𝖦𝗂𝖻𝗌𝗈𝗇 - 𝗏𝗈𝖼𝖺𝗅𝗌 & 𝗁𝖺𝗋𝗆𝗈𝗇𝗂𝖼𝖺

𝖩𝖾𝗌𝗌𝖾 𝖧𝗈𝗀𝗀𝖺𝗋𝖽 - 𝗀𝗎𝗂𝗍𝖺𝗋

𝖠𝗅 𝖦𝖺𝗆𝖻𝗅𝖾 - 𝖧𝖺𝗆𝗆𝗈𝗇𝖽 𝖡𝟥

𝖪𝖾𝗏𝗂𝗇 𝖲𝗁𝖾𝖺𝗁𝖺𝗇 - 𝖻𝖺𝗌𝗌

𝖩𝗈𝗁𝗇 𝖲𝖼𝖺𝗅𝗂𝖼𝗂 - 𝖽𝗋𝗎𝗆𝗌

 

 

  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

αγαπημένη (υποτιμημένη) μπαντάρα των νιάτων μου... ο David αν και βαψομαλιάς κρατάει γερά...

 

 

  • Like 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, npap είπε

αγαπημένη (υποτιμημένη) μπαντάρα των νιάτων μου... ο David αν και βαψομαλιάς κρατάει γερά...

 

 

Ωραία μπάντα και η γνωστή  φωνή του Surkamp είναι ακόμα εκεί. Πως φαίνεται ότι αυτό το γκρουπ δεν κάνει live κάθε 10 χρόνια...Εύγε τους.🤘

Btw, υπάρχουν κάποιοι ακόμα και σήμερα που πιστεύουν ότι ο Surkamp είχε αυτοκτονήσει εκεί στα μέσα των '70s. O γνωστός ηλίθιος μύθος καλά κρατεί .😆 

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K
  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο άλμπουμ που έχω από την Ellie Goulding, κι αυτό λόγω του παρακάτω κομματιού (του 2012) που μου έκανε τρελό κλικ από την πρώτη φορά που το άκουσα. Δεν υπάρχει περίπτωση να το ακούσω μόνο μία φορά όποτε το θυμάμαι.❤️

 

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Το μόνο άλμπουμ που έχω από την Ellie Goulding, κι αυτό λόγω του παρακάτω κομματιού (του 2012) που μου έκανε τρελό κλικ από την πρώτη φορά που το άκουσα. Δεν υπάρχει περίπτωση να το ακούσω μόνο μία φορά όποτε το θυμάμαι.❤️

 

Το καινούριο της Ελλης δεν το έχεις ακούσει ε?

Φοβερό, έχει και χαμούνδ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Το καινούριο της Ελλης δεν το έχεις ακούσει ε?

Φοβερό, έχει και χαμούνδ

 

Μπα...Πάντα ήμουν fan του παρακάτω prog.  image.gif.27c7f9c98b08827eac05ee76697b4c10.gif

 

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου