Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XIV


BillTrantos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Χαμός, πάνω και κάτω απ'τη σκηνή...🤘

 

image.thumb.png.adcad42aa47b3e32d0bc1692e4bf834d.png

Τώρα που το λες...πριν τη συναυλία συναντώ το μορφονιό, κάτω απ τη σκηνή για ένα γεια και έχουν πλακώσει κάτι 40ρες-τότε- ρουβίτσες να τον παρενοχλούν σεχουαλικά κι αυτός να ανθίσταται. Ρε τι τους έλεγα κι εγώ της μπάντας είμαι, βρε ο μάνατζερ, είμαι, βρε το παιδί που αλλάζει χορδαί, τπτ, αυτές, θέλαν ΠΑΡτέρυ. Ήττα μεγάλη σε λέω  

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Τώρα που το λες...πριν τη συναυλία συναντώ το μορφονιό, κάτω απ τη σκηνή για ένα γεια και έχουν πλακώσει κάτι 40ρες-τότε- ρουβίτσες να τον παρενοχλούν σεχουαλικά κι αυτός να ανθίσταται. Ρε τι τους έλεγα κι εγώ της μπάντας είμαι, βρε ο μάνατζερ, είμαι, βρε το παιδί που αλλάζει χορδαί, τπτ, αυτές, θέλαν ΠΑΡτέρυ. Ήττα μεγάλη σε λέω  

Πας και σε συναυλίες του Ρακιντζή?🤔 Μην πεις ότι πήγες για τον Terry, δεν θα σε πιστέψει κανείς...😌

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Πας και σε συναυλίες του Ρακιντζή?🤔 Μην πεις ότι πήγες για τον Terry, δεν θα σε πιστέψει κανείς...😌

Για να δει τον Gillan  

  • Χαχα 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Για να δει τον Gillan  

Άσε ρε Άμπα, τον Μανουσέλη είχα πάει να δω, που ήταν μαθητής μου, στα γόνατά μου το μεγάλωσα το παιδί, εγώ του έμαθα μπουθάρα

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Άσε ρε Άμπα, τον Μανουσέλη είχα πάει να δω, που ήταν μαθητής μου, στα γόνατά μου το μεγάλωσα το παιδί, εγώ του έμαθα μπουθάρα

Α, δεν θέλω τέτοια. Να είσαι τίμιος. Πες "Ναι ρε παιδιά, μου αρέσει ο Ρακιντζής, απ'την εποχή των Scraptown είμαι fan του",  δεν τρέχει τίποτα, περί ορέξεως...😌

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Α, δεν θέλω τέτοια. Να είσαι τίμιος. Πες "Ναι ρε παιδιά, μου αρέσει ο Ρακιντζής, απ'την εποχή των Scraptown είμαι fan του",  δεν τρέχει τίποτα, περί ορέξεως...😌

Κανηθιώτικη λάμια αναβάλλεται το ταξείδι μου στη Χαλκίδα για 2 βδομάδες μετά. Θα έρθω όξω απ το παραθύρι σου με τη μπάντα του δήμου και θα παιανίζουμε Fall όλη μέρα παλιοκανάγια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Κανηθιώτικη λάμια αναβάλλεται το ταξείδι μου στη Χαλκίδα για 2 βδομάδες μετά

Δυσβάστακτα νέα...😌

  • Χαχα 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
16 ώρες πριν, Σαμη Παραγκα είπε

 

 

Μα και εδώ έχω παίξει;  Αμαρτόνε άμα πιας... 😄

Πλάκα - πλάκα μου αρέσει πολύ ο ήχος του μπάσου- το οποίο είναι ηχογραφημένο εις τα Paragas Studio και αν θυμάμαι καλά με το μπάσο του Παράγκα.

Καλά θυμάμαι μάστορα;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου