Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, LK είπε

Ένα βελούδινο μαύρο dinner jacket και ένα checked suit

 

θα στα παρω δωρο τον Μαιο που θα παΓω

 

βΙλουδο

 

checked

 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει προσφορές στο bertolucci με 90 ευρώ. Εγώ που ήμουν πάντα ωραίος ότι και να φορέσω μου πάει και ξεχωρίζω. Γι αυτό με φθονουν οι φραγκατοι και με λατρεύουν οι γυναίκες τους . Hollywood Material. Go Satti! 😀

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
45 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Έχει προσφορές στο bertolucci με 90 ευρώ. Εγώ που ήμουν πάντα ωραίος ότι και να φορέσω μου πάει και ξεχωρίζω. Γι αυτό με φθονουν οι φραγκατοι και με λατρεύουν οι γυναίκες τους . Hollywood Material. Go Satti! 😀

Και εγω ό,τι και να βάλω μου πάει...και ακόμα καλλίτερα όταν δεν βάλω. 😆

Αλλά ειδικά στο κοστούμι....το φθηνό φαίνεται.

Και μολονότι τα πατρόν είναι πολύ καλά στα φθηνά πλέον.....το πανί......δεν.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, LK είπε

Και εγω ό,τι και να βάλω μου πάει...και ακόμα καλλίτερα όταν δεν βάλω. 😆

Αλλά ειδικά στο κοστούμι....το φθηνό φαίνεται.

Και μολονότι τα πατρόν είναι πολύ καλά στα φθηνά πλέον.....το πανί......δεν.

Φέρτε ότι θέλετε να το φορέσω, ακόμα και γυναικεία ρούχα και θα δείτε πως σε εμένα θα φαίνεται ωραίο. Αρκεί να είναι το σωστοί μέγεθος. Ιδιαίτερα για πιο παλιά που είχα κορμαρα........ 

 Αλλα και τώρα θα το καταλάβετε μόλις με δείτε από μόνοι σας. Πραγματικά αυτό που μου έδωσε χαρά στη ζωή μου είναι το ότι ήμουν ωραίος άντρας και είχα όλα αυτά τα προνόμια που σου δίνει το γεγονός. Να σς κοιτάνε ακόμα και οι ψηλές γυναίκες και να φαίνεσαι, να επιβάλλεται με το 1.86 που είναι ύψος τόσο όσο. Γιατί πιο ψηλά μετά, ε, είναι άχαρο. 🤣 Και μου λένε πως ο γιος μου είναι πιο ωραίος. Φαντάσου. Και έτσι έχω το κεφάλι μου ήσυχο πως θα περάσει και αυτος καλά. Γιατί θα τον θέλουν οι γυναίκες. Ήδη τον κυκλωνουν. Και να ξέρετε πως έχω κάψει και καρδιές πολλων αντρών. Τέλος πάντων το θέμα είναι για εμένα πως μόδα είναι ότι σου πάει και πως αν είσαι ωραίος με κορμαρα διάβαινε. Φόρα και λαμπατέρ. Και ο πιο πλούσιος στο δωμάτιο είναι ο πιο χύμα. Έχω δει κοστουματους με καλά κοστούμια που δεν έχουν 20 αρχικό στην τσέπη και τους κυνηγάνε οι εισπρακτικες κσι η εφορία. Ουουου. Χόρτασα 🤣 και εγώ κυκλοφορώ με ένα χιλιάρικο στην τσέπη για να έχω ψιλά. 🤣Σατι, όρμα και φατους όλους. Ότι και να φορέσεις σου πάει! 

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ, πάμε στην Eurovision με τέτοιοο κομμάτι ενώ μπορούσαμε να πάμε με ένα που αναδεικνυει τον πραγματικό σύγχρονο, τον σημερινό ελληνικό πολιτισμό μας και τη φιλοξενία μας. 

 

https://www.facebook.com/share/r/p6SjJmhAWXWdQsht/

 

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά στα στοιχήματα ανεβαίνουμε- από 14 φτάσαμε στο 7, ενώ κάποιοι μας δίνουν και ψηλότερα. 😎 

  • Συμφωνώ 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Εμ, πάμε στην Eurovision με τέτοιοο κομμάτι ενώ μπορούσαμε να πάμε με ένα που αναδεικνυει τον πραγματικό σύγχρονο, τον σημερινό ελληνικό πολιτισμό μας και τη φιλοξενία μας. 

 

https://www.facebook.com/share/r/p6SjJmhAWXWdQsht/

 

Τι είναι αυτό που βλέπουμε στο λινκ? Μπορείς να γίνεις λίγο πιο επεξηγηματικός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Αρχή Διαλόγου είπε

Κόψε το ειρωνικό υφάκι σε μένα.

 

Ποιο ειρωνικό υφάκι; Σε ρώτησα τι σε νοιάζει εσένα πόσο κάνουν τα ρούχα της;

Εμένα, π.χ., δεν με νοιάζει, ούτε είδα να νοιάζει κανένα άλλο εδώ μέσα τουλάχιστον.

 

3 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Μόνο εγώ θα τσακώνομαι μαζί του.

 

Έτσι.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

κρίμα είναι να πέσει λουκέτο

 

Να πέσει λουκέτο επειδή με έβρισε ο Διαλόγου;

Ε, όχι δα.

Έχουμε να μάθουμε πολλά ακόμη., π.χ. πόσο έκανε το κομμωτήριο της Σάττι, αν παίζει με Μοντάζ κλπ.

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου