Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

 Περιμένω και την οκτάμπιτη έκδοση🤣

Για όσους πίστευαν ότι δεν μπορεί να γίνει χειρότερο απ'ότι είναι, κι όμως, Μπορεί!😆

  • Like 1
  • Χαχα 2
  • Ευχαριστώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξέρω πως στέλνουμε top performer και top υλικό φέτος και δεν κοροϊδεύω για να είμαι ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ

 

 

 Τους στέλνουμε βόμβα!!!

 Θα σαρώσουμε!!!!

 Και αφού φέρουμε το  βραβείο θα βουλιάξουμε και  στους τουρίστες φέτος.

 Πέστε τους να έχουν στην τσέπη πενηντάευρα για τα σετ με τις ξαπλώστρες. 😀

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα από αυτά που θα θυμάμαι είναι αυτό του 2009 που νίκησε κιόλας και του  άξιζε

 

 

 Εκτός από το πολύ καλό και εξαίρετα ενορχηστρωμένο κομμάτι και τα ωραία γυναικεία φωνητικά, την ιστορία που διηγείται το κομμάτι και τη σύνθεση που είχε νόημα να βραβευτεί σαν μουσική σύνθεση διαγωνισμού, μου είχαν μείνει από τότε οι χορευτές. Πραγματικοί ninja 😮 Τι έκαναν οι άνθρωποι.  Άμα ρίξουν γυριστή κλωτσιά σε κανέναν αυτοί, θα του ξεκολλήσουν το κεφάλι🤣

 

 Άλλες εποχές τότε.

 Τώρα μη μας φάνε την πρωτιά οι Ολλανδοί, πολύ το φοβάμαι 😬

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Πείτε μου αγαπητέ, πότε καταλάβατε ότι φλερτάρετε με την κατατονία;

 

- Ένα απόγευμα Παρασκευής γιατρέ μου, διαπίστωσα πως συμφωνώ κατά 87% με τη Θώδη.

 

- Χμμμμ... μα η κα. Θώδη έχει διαγνωσθεί με ψυχιατρικά προβλήματα...

 

- Ναι, γιατρέ μου, θα το προλάβουμε ή όχι;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σοφές οι παροιμίες Trolley.😌 Μπορώ να συμφωνήσω με τον χειρότερο άνθρωπο ή τον πιο παλαβό, αν αυτό που λέει έχει βάση.

 

"Δεν έχει σημασία ποιος λέει τι, αλλά τι λέει ο ποιος!☝️"

- Waterfall-K - 2024 A.D.image.gif.f8c8774c38f3cb053f82e0f22d11be8b.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνώμη της έχει τόση αξία όση έχει και του κάθε υγιέστατου ψυχικά συν ότι είναι και μια ζωή τραγουδίστρια. Από μετριοφροσύνη πάσχει και αυτή λίγο αλλά στην Ελλάδα είμαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

Είναι σοφές οι παροιμίες Trolley.😌 Μπορώ να συμφωνήσω με τον χειρότερο άνθρωπο ή τον πιο παλαβό, αν αυτό που λέει έχει βάση.

 

Καλά, πλάκα κάνουμε, τι μου απαντάς σοβαρά;

Εγώ απ' την άλλη, όχι. Προτιμώ να συμφωνώ με λογικούς ανθρώπους.

 

(σ.σ. πολλές παροιμίες είναι απλά ανόητες, δεν ισχύει η γενίκευση ότι είναι όλες σοφές, όπως άλλωστε δεν ισχύει ποτέ καμία γενίκευση).

 

1 λεπτό πριν, Άγιος είπε

Η γνώμη της έχει τόση αξία όση έχει και του κάθε υγιέστατου ψυχικά συν ότι είναι και μια ζωή τραγουδίστρια.

 

Καλά, και οι οδηγοί ταξί όταν κάνουν κάποια πατάτα στο δρόμο, χρησιμοποιούν ως επιχείρημα ότι είναι "επαγγελματίες". Δεν πείθομαι, συνήθως.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου