Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
Μόλις τώρα, Waterfall-K είπε

Δεν μας λες με λίγα λόγια σε τι συμφωνείς, γιατί 13 λεπτά βίντεο με την Βενετία (?) δεν...

 

Δεν το είδα το video....δεν ξέρω καν τι λέει...αλλά συμφωνώ 😁

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, trolley είπε

Πιστεύω ότι οι ταινίες του Βέγγου είναι  υποδειγματικά κακός κινηματογράφος.

Οι ταινίες του Βέγγου είναι υποδειγματικά κακός κινηματογράφος, με υποδειγματικά κορυφαίο χιούμορ.

 

2 λεπτά πριν, trolley είπε

Όμως θα έπεφτα σε βαθειά κατάθλιψη αν κάποιος αποφάσιζε ότι δεν πρέπει να υπάρχουν και να προβάλλονται

Και ποιος είπε ότι θέλει να πάψει να υπάρχει η Eurovision? (όχι ότι θα έτρεχε και τίποτα αν αύριο σταματούσε να υπάρχει, ίσα ίσα...) Να πάψουν να χαλάνε τα λεφτά των Ελλήνων σε μαλακίες, αυτό λέμε. Ας μπουν χορηγοί κι ας στέλνουν τραγουδάκια για 12χρονα κάθε μήνα. Μακριά απ'την τσέπη μας μόνο.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το "Θε σε κάνω Βασίλισσα" και το "πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης" ήταν αριστούργηματα. 

  • Like 2
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LK είπε

Το "Θε σε κάνω Βασίλισσα" και το "πολυτεχνική και ερημοσπίτης" ήταν αριστούργηματα. 

Από τους καλύτερους ρόλους του ever IMHO.😆

 

 

 

  • Like 1
  • Συμφωνώ 3

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει όντως χιούμορ (γνήσιο) σε μερικές ταινίες του. Στις πιο πολλές όμως υπάρχουν χοντράδες, με τις οποίες εμείς γελάμε βέβαια, για τους δικούς μας λόγος και διότι είμαστε στο σωστό viewing mode. Άμα θες να δεις τον "Πόλεμο των Άστρωνε" και σου βάλω Βέγγο, θα ξυνίσεις.

 

Τώρα για το περί "τσέπης μας" κλπ, παρ'ότι ο SF έφερε στοιχεία που δείχνουν ότι η ΕΡΤ μάλλον κερδίζει από την όλη ιστορία, περιορίζομαι να πω ότι αυτή είναι επί της ουσίας μία πολιτική συζήτηση, άρα τζιζ. Δε νομίζω πάντως ότι θα επέλεγε κανείς μας ποιον θα ψηφίσει στις επόμενες εκλογές επί τη υποσχέσει ότι θα σταματήσουμε να στέλνουμε συμμετοχές στη Eurovision, οπότε δε μας απασχολεί και τόσο όσο λένε ότι μας απασχολεί.

 

52 λεπτά πριν, LK είπε

Δεν το είδα το video....δεν ξέρω καν τι λέει...αλλά συμφωνώ

 

Επιτέλους, μία λογικιά άποψις.

  • Like 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, trolley είπε

Άμα θες να δεις τον "Πόλεμο των Άστρωνε" και σου βάλω Βέγγο, θα ξυνίσεις.

Ξινίζω επίσης όταν θέλω να παίξω λίγο Assassin's Creed Mirage και ο Trolley με επαναφέρει στο θρεντ της Eurovision.😄

Λοιπόν, ξεκινάμε.😎

 

image.thumb.png.8fbee5a643f1e5ef79f6c211da3772d9.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα όταν  παίζω λίγο Battlefield 2042.

 Κερδίζουμε από τη Eurovision.

 Κάπου αλλού θα τα πετούσαν τα χρήματα.

 Τουλάχιστο πάνε για την προβολή της χώρας, θετική για εμένα για αυτή την περίοδο και θα πάει και πολύ καλά.

 Και πάνε σε τσέπες επαγγελματιών.

 Εντάξει, θα μπορούσε καλύτερα να γίνει η επιλογή, με ψηφοφορία, με ΑΣΕΠ🤣 whatever αλλά τόσα δίνουν για το τίποτα, τόσα εκατομμύρια πάνε σε τσέπες υπερτιμολογημένα για φονικές υποδομές με διορισμένους αγράμματους κουμπάρους😀, τώρα πάμε για καλό σκοπό, ας είναι

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξέρετε ότι η Μαρίνα παρακολουθεί το νήμα και μάλιστα έχει δώσει και καποιες απαντήσεις εδώ μέσα.Δεν θα σας αποκαλύψω ποιο ψευδώνυμο είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Να ξέρετε ότι η Μαρίνα παρακολουθεί το νήμα και μάλιστα έχει δώσει και καποιες απαντήσεις εδώ μέσα.Δεν θα σας αποκαλύψω ποιο ψευδώνυμο είναι.

waterfall-k?

  • Μπερδεύτηκα 1

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου