Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
1 λεπτό πριν, trolley είπε

 

Κατατάσσεσαι στην κατηγορία "Μιλάμε".

 

 

 

 

 

Τί είναι αυτή η κατηγορία; 😁

.....και για να το συνδυάσω με το άλλο θέμα (του youtube) τους  Unboxholics να έβαζαν να της κάνουν τo video , θα ήταν 1000 φόρες καλλίτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LK είπε

Τί είναι αυτή η κατηγορία; 😁

 

Έγραψα "για να δούμε αν μιλάμε στο νήμα ή ρευόμαστε". Εμείς οι δύο είμαστε "Μιλάμε". 😀😀😀😀

 

1 λεπτό πριν, LK είπε

.....και για να το συνδυάσω με το άλλο θέμα (του youtube) τους  Unboxholics να έβαζαν να της κάνουν τo video , θα ήταν 1000 φόρες καλλίτερο.

 

 

 

  • Like 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Άρα, θα ήταν τολμηρό να πω, πώς αν συνδυάσουμε την επιλογή σκηνοθέτη- θεματολογίας  video, λίγο το instagram της και πολύ το "Ζάρι" , ίσως συμφωνούσαμε ότι τελικά η Καλλιτέχνης δεν έχει "αισθητική καλή" ή ίσως διαφορετική από τη δική μας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, LK είπε

Άρα, θα ήταν τολμηρό να πω, πώς αν συνδυάσουμε την επιλογή σκηνοθέτη- θεματολογίας  video, λίγο το instagram της και πολύ το "Ζάρι" , ίσως συμφωνούσαμε ότι τελικά η Καλλιτέχνης δεν έχει "αισθητική καλή" ή ίσως διαφορετική από τη δική μας;

 

Ασφαλώς.

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, LK είπε

Εγώ το έχω πει , ας το βάλω κιόλας:

 

 

Αν και το περφορμανς ήταν 1000 φορες καλλιτερο από το video clip (που δεν με χάλασε)

 

εχμ ναι, μπορούμε δίκαια να πούμε πως ήταν από τις καλύτερες φωνές και ερμηνείες που είχε στην ιστορία του ο διαγωνισμός, τουλάχιστο από το 90 και μετά. Πραγματικά του άξιζε καλύτερη θέση αλλά η εύπεπτη ανατολιτικη ρούμπα μας έφαγε και σάρωσε τότενες. Το κομμάτι έπρεπε να είναι στην τότε πεντάδα, τουλάχιστο αν ψηφίζαμε όσοι έχουμε περισσότερες μουσικές γνώσεις,  πιο καλλιτεχνικό γούστο και καλαισθησία. 😀

Θα του έβαζα τγρία😀 τον θυμάστε αυτόν, πως τον λέγανε🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, LK είπε

 

 

Ένας Θεός ξέρει πως από το " Never Let You Go" φτάσαμε στα σημερινά (και χθεσινά και προχθεσινά και...) καραγκιοζιλίκια...

  • Συμφωνώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Μαντώ έχει φωνή αντικειμενικά, και μου αρέσει και σαν γυναίκα, αλλά το τραγούδι που είπε τότε ήταν μέτριο, αυτός που το σύνθεσε είναι το πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
19 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Ασφαλώς.

 

Καλά , θα το επιχειρήσω ξανά στις 300 σελίδες 😁

Μόλις τώρα, Άγιος είπε

Η Μαντώ έχει φωνή αντικειμενικά, και μου αρέσει και σαν γυναίκα, αλλά το τραγούδι που είπε τότε ήταν μέτριο, αυτός που το σύνθεσε είναι το πρόβλημα

Εγώ το θεωρώ κομματάρα (για το είδος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Άγιος είπε

Η Μαντώ έχει φωνή αντικειμενικά, και μου αρέσει και σαν γυναίκα, αλλά το τραγούδι που είπε τότε ήταν μέτριο, αυτός που το σύνθεσε είναι το πρόβλημα

 

Οπότε, θα πείτε κάποιο που να σας άρεσε, από τόσες χώρες, τόσα χρόνια;

 

Μόλις τώρα, LK είπε

Καλά , θα το επιχειρήσω ξανά στις 300 σελίδες 😁

 

Ποιο;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, trolley είπε

 

 

 

 

Ποιο;

Να συμφωνήσουμε για την ¨κακη αισθητική" της καλλιτεχνιδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου