Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Έκτακτη επικαιρότητα: Αποκλείστηκε ο Ολλανδός!

 

ΥΓ: Κωστάααααακηηηηη με κουβάδιασες 😄

Τον επίσημο λόγο να μάθουμε. Να μας πούνε ΑΚΡΙΒΩΣ γιατί για να ξέρω και εγώ αν θα δω τον διαγωνισμό ή αν θα αποχωρήσω και από το thread. 😀 Που είναι η επίσημη ανακοίνωση?

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Τον επίσημο λόγο να μάθουμε. Να μας πούνε ΑΚΡΙΒΩΣ γιατί για να ξέρω και εγώ αν θα δω τον διαγωνισμό ή αν θα αποχωρήσω και από το thread. 😀 Που είναι η επίσημη ανακοίνωση?

Έρχεται...

Έκανε κανιβαλισμούς και βιαιοπραγίες ο κανάγιας.

 

enu.png

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Έρχεται...

Έκανε κανιβαλισμούς και βιαιοπραγίες ο κανάγιας.

 

enu.png

Αν έχουν απευθυνθεί στις αρχές οι καταγγέλλοντες η EBU θα έπρεπε να περιμένει το δικαστικό αποτέλεσμα και μετά να τον αποκλείσουν. Εκτός και αν υπάρχει όρος αποδοχής διατήρησης του δικαιώματος μονομερών ενεργειών της έναντι των συμμετεχόντων για ανάλογες περιπτώσεις. 😀

 

 Επίσης, το female είναι περιττό. Δεν είναι θέμα γένους. Ότι  γένους και να ήταν το ίδιο ισχύει. Επίθεση σε μέλος δεν μπορεί να είναι ανεκτή. Καλά κάνανε και τον  απέκλεισαν το τσογλάνι.😡🤣

 

 Στην τρίτη παράγραφο βλέπω επιχειρούν να αποσυνδέσουν το θέμα από το Ισραήλ που δεν το δέχομαι 😀γιατί μου  είναι ξεκάθαρο πως η φάση με την ερώτηση ήταν στημένη. Και  μάλλον ο Europapas που ήταν το φαβορί πάτησε την μπανανόφλουδα γιατί που ξέρω εγώ τι του είπε το μέλος της παραγωγής, αν τον προβόκαρε, το ξέρω εγώ? Μαλάκας βέβαια γιατί δεν έπρεπε να τσιμπήσει😀

 Η Μαρίνα είναι πιο γάτα και τη σκαπούλαρε😀

 

 Καλύτερα για εμάς😃, ένας λιγότερος, οι Ολλανδοί θα ψηφίσουν για να πάρουμε ένα 12άρι ακόμα μπας και το φάμε το Ισραήλ? 😀 Εμείς την πάρτη μας θα κοιτάξουμε. Θέλουμε καλή θέση και την πρωτιά.

 Μήπως σκεφτεί τίποτα η Μαρίνα και πάρουμε και άλλους πόντους και πάμε πιο ψηλά, στην κορυφή. Στην πεντάδα έστω. 😀🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Καλά κάνανε και τον  απέκλεισαν το τσογλάνι.

 

1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Η Μαρίνα είναι πιο γάτα και τη σκαπούλαρε

Περίμενε και μην παίρνεις φόρα...

Έχουν υπάρξει δηλώσεις από άλλους συμμετέχοντες ότι αν αποκλειστεί ο γιουροπάπας θα αποχωρήσουν και αφτοί.

Η μέρα αναμένεται μακρά και μπορεί να έχει εκπλήξεις.

More to come...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία! Ευκαιρία είναι τώρα που έφυγε ο καραγκιόζης να φέρει η Ολλανδία κάποιον σοβαρό και με διεθνή απήχηση καλλιτέχνη, που τιμάει τη χώρα εδώ και δεκαετίες.

GO-GO FOCUS!!🙏

 

image.thumb.jpeg.9096e5189749f742f98d6e53edd0139b.jpeg

  • Like 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

 

Περίμενε και μην παίρνεις φόρα...

Έχουν υπάρξει δηλώσεις από άλλους συμμετέχοντες ότι αν αποκλειστεί ο γιουροπάπας θα αποχωρήσουν και αφτοί.

Η μέρα αναμένεται μακρά και μπορεί να έχει εκπλήξεις.

More to come...

Ε, άμα χτύπησε το μέλος δεν μπορούν να φύγουν. Θα υπάρξει  μεγάλο θέμα μετά. Θα δεχτούν πιέσεις από τις χώρες τους τώρα. Δε θα τολμήσουν, δεν το πιστεύω.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Σπινθηροβόλος γάιδαρος είπε

Μήπως θα ήταν καλύτερο στην Eurovision να αρχίσουν να παίρνουν μέρος μόνο χώρες της Ευρώπης?

Μόνο χώρες που είναι στη ζώνη του Ευρώ. 😀

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τελική πρόβα της Μαρίνας λένε στην  πιάτσα πως ήταν φανταστική και δεν τραβούσε και το μικρόφωνο στα σημεία της άλλης φοράς, άλλαξε την κίνηση, είναι καλύτερα στην υγεία της, η ομάδα είναι έτοιμη στο έπακρο, η ψυχολογία πολύ καλή, δεν υπάρχει άγχος ούτε  αγωνία,  όλα θα πάνε καλά. Θα νικήσουμε! Και αν δε νικήσουμε, έχουμε ήδη κερδίσει!❤️

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Μιλάμε έχω χάσει τεύχη, ο Σπυρίδων εν εξάλλω με αφορμή έναν διαγωνισμό δήθεν μουσικής . 

Ειλικρινά παραιτούμε και απολύω τους γνωστούς απολυμένους

Πάλι;

  • Χαχα 2

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου