Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Λεπον βρήκα καλώδιο για τι βι.

 

Μου θύμησες μία φάση, όταν είχα πρωτοπιάσει δουλειά στο τμήμα τεχνικής υποστήριξης εταιρείας ίντερνετ, τότε που είχαμε ακόμη τα μόντεμ που έκαναν θόρυβο όταν συνδεόντουσαν. Καλεί λοιπόν μία κυρία, την αναλαμβάνει κάποιος συνάδελφος και αρχίζει τις ερωτήσεις, ανάψατε το μόντεμ, συνδέσατε το καλώδιο, ακούτε τα μπιπ-μπιπ, ναι ναι ναι απαντούσε η κυρία. Μετά από κανά μισάωρο απελπισίας, της λέει, "μα καλά τι δείχνει η οθόνη;". "Ποια οθόνη;" ρωτάει αυτή... "στον υπολογιστή" της λέει ο Γιάννης τρέμοντας "Μα δεν έχω υπολογιστή" του ρίχνει αυτή.. κανείς δεν της είχε εξηγήσει ότι χρειαζόταν υπολογιστής για να δει ίντερνετ, δεν μπορώ να πω ότι έφταιγε....

 

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
8 λεπτά πριν, cos_dr είπε

είναι "κανονισμένα" από την ΕΒU για την πρώτη θέση

Τι, να ρίξω ένα 200αρι;

Πρόσεξε κακομοίρη μου, μη με κάψεις πάλι, γιατί θα ξαμολήσω το δικηγόρο μου, τον αξιότιμο κ. @LK και θα σου τα πάρω μέχρι τελευταίου πλήκτρου 🤑😄

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Τι, να ρίξω ένα 200αρι;

Πρόσεξε κακομοίρη μου, μη με κάψεις πάλι, γιατί θα ξαμολήσω το δικηγόρο μου, τον αξιότιμο κ. @LK και θα σου τα πάρω μέχρι τελευταίου πλήκτρου 🤑

Μην με απασχολείτε για κάνα 2ωρό με τη eurovision....στρωνω το κασσετόφωνο 😄

Θα επανέλθω Δημήτριος....να κράξω Σαττί σε λίγο 😆

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, LK είπε

.στρωνω το κασσετόφωνο

Να ετοιμάσεις και την αγωγή κατά του @cos_dr που με έχει καταστρέψει με τις παραπλανητικές προβλέψεις του 😂

Βρες και χώσε ότι μπορείς στο κατηγορητήριο...

  • Χαχα 3

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Τι, να ρίξω ένα 200αρι;

Πρόσεξε κακομοίρη μου, μη με κάψεις πάλι, γιατί θα ξαμολήσω το δικηγόρο μου, τον αξιότιμο κ. @LK και θα σου τα πάρω μέχρι τελευταίου πλήκτρου 🤑😄

Δεν ξέρω. Πραγματικά, τέτοια διαφθορά και διαπλοκή που υπάρχει σε έναν κόσμο που δεν μπορείς να ξεχωρίσεις το καλό από το κακό, καλύτερα μην ποντάρεις. Τα πράγματα δεν είναι όπως φαίνεται.

 Βγαίνει ένας και λέει αυτό, του τα χώνουν και λέει άλλα. Βάζουν έναν μέσα στο κελί και μετά από λίγο τον βγάζουν από την πίσω πόρτα και τον ξαναμοστράρουν σαν ήρωα. Παγκοσμίως έχει χαθεί το μέτρο. Φθίνουν οι αρχές και οι αξίες. Τοξικότητα, λιγότερος σεβασμός για την ανθρώπινη ζωή  και αξιοπρέπεια.

 

 Δεν μπορώ εγώ να σου πω τι θα γίνει σε  έναν κόσμο που συνέχεια πληγώνει και πληγώνεται.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέλος της αποστολής του Ισραήλ εκ των συνθετών του κομματιού, επιτίθεται συνεχώς μέσω των σόσιαλ στην Μαρίνα. Τι προσπαθεί να κερδίσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, LK είπε

Θα επανέλθω Δημήτριος....να κράξω Σαττί σε λίγο 😆

E όχι να πάρει η μπάλα και τον αγαπητό Σατί. Να προσέχουμε που βάζουμε τόνους.😌

 

https://el.wikipedia.org/wiki/Ερίκ_Σατί

  • Χαχα 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Σπινθηροβόλος γάιδαρος είπε

Μέλος της αποστολής του Ισραήλ εκ των συνθετών του κομματιού, επιτίθεται συνεχώς μέσω των σόσιαλ στην Μαρίνα. Τι προσπαθεί να κερδίσει?

βάλε βίντεο να δούμε

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
23 λεπτά πριν, Σπινθηροβόλος γάιδαρος είπε

επιτίθεται συνεχώς

OK, διαχρονικά ο θεσμός που λατρεύουμε να μισούμε ήταν συνώνυμο του "σύστριγκλου", της ανακατωσούρας, του "μαλλια - κουβάρια". 

Όμως το φετινό θα μνημονεύεται εις τους αιώνας... 😄

 

asterix.jpg

  • Χαχα 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου