Προς το περιεχόμενο

Προειδοποιηση για λανθανσμενη επιλογή προσωπο&#965


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν κανα χρονο πηρα ενα μεταχ. ενισχυτη λαμπα κ ηθελα ενα τσεκ γιατι ηταν απο το 87 κ δεν ξερω ποσα χερια περασαν και τι ειχαν κανει πανω του.Ο electrictabs λογω φορτου εργασιας που προτεινε καποιον κυριο αλλο με μαγαζι κοντα στην αγιου μελετιου στα κατω πατησια.Το ονομα του Σ... Τ.....Ο ανθρωπος μου πηρε 50 ευρω χωρις να κανει τπτ και μαλιστα μια υποτιθεμενη πατεντα στερεωσης λυχνιων δεν εξυπηρετει καθολου το αρχικο προβλημα που συζητουσαμε.

 

Αυτο αποκαλυφθηκε γιατι πηγε για σερβις σε πραγματικο μαστορα που αλλαξε της παναγιας τα ματια(λαμπες,πυκνωτες,ηλεκτρολυτες κτλ.) γιατι ηταν ολα πεθαμενα.Επισης παρατηρησε οτι κανεις δεν εβαλε το χερι του βαθια μεσα στον ενισχυτη ποτε.

 

Οποτε προειδοποιηση για οποιον σκεφτεται επισκεψεις προς τα κει.

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο ωραιο θα ηταν ο καθε τυπου μαστορας να λεει απλα

 

"Φιλε μου δεν ξερω απο το συγκεκριμενο μοντελο να σε βοηθησω...

 

αλλα θα πας στον ΤΑΔΕ που ξερει αυτη την γενια των ενισχυτων"

 

ΟΝΕΙΡΟ ΖΩ ΜΗΝ ΜΕ ΞΥΠΝΑΤΕ!!!

EBMM John Petrucci 7

Jackson DK2

Yamaha Pacifica

ENGL Powerball-Invad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

50 ευρω καλα εισαι  ;D εγω ειχα δωσει 80 για αλλαγη του διακοπτη on off σ ενα ενισχυτακι

 

τι μου θυμισες .. παθαινουμε και μαθαινουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ίδιος κύριος μου είχε πάρει 50Ε για να καθαρίσει τα ποτενσιόμετρα από οξειδώσεις, καμία άλλη επέμβαση

 

καλό είναι να συνεννοείται από πριν κανείς πριν παραδώσει τον ενισχυτή (ή το όποιο άλλο μηχάνημα) γιατί μετά τα μαγαζί πρακτικά σου κρατάει το μηχάνημα κάτι σαν όμηρο... για να στο δώσει πίσω πρέπει να του δώσεις όσα κρίνει σκόπιμο να σου ζητήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου