Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Και αξιοσημείωτα ontopic για τα δεδομένα του νοιζ έχει μόνο καμιά 20αριά σελίδες με συνθια και οθόνες

Αυτές οι 20 σελίδες είναι οι πραγματικά on topic. Έχουμε τώρα εδώ και 202! σελίδες και συζητάμε για τι? Για τη Eurovision. Και που? Στο ΝΟΙΖ, ένα φόρουμ -υποτίθεται- μουσικής τεχνολογίας.😒 Ως και εμένα παρασύρατε, που κάθισα και είδα ολόκληρο ημιτελικό.🤢

Για συνέρθετε...

  • Συμφωνώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Αυτές οι 20 σελίδες είναι οι πραγματικά on topic. Έχουμε τώρα εδώ και 202! σελίδες και συζητάμε για τι? Για τη Eurovision. Και που? Στο ΝΟΙΖ, ένα φόρουμ -υποτίθεται- μουσικής τεχνολογίας.😒 Ως και εμένα παρασύρατε, που κάθισα και είδα ολόκληρο ημιτελικό.🤢

Για συνέρθετε...

Πραγματικά αν δεν υπήρχαν τα cubase , τα κουμπάκια, οι οθόνες, τα μπλιμπλίκια .......εγώ δεν θα χα λόγο υπαρξης εδώ.

Τους μουσικούς -καλλιτεχνες τους βαριέμαι όσο τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@trolley

Παναγιώτη φοβάμαι ότι το γρουσουζέψαμε...

Η Γαλλία διέκοψε την πρόβα και έστειλε μήνυμα για τη Γάζα

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

Αυτές οι 20 σελίδες είναι οι πραγματικά on topic. Έχουμε τώρα εδώ και 202! σελίδες και συζητάμε για τι? Για τη Eurovision. Και που? Στο ΝΟΙΖ, ένα φόρουμ -υποτίθεται- μουσικής τεχνολογίας.😒 Ως και εμένα παρασύρατε, που κάθισα και είδα ολόκληρο ημιτελικό.🤢

Για συνέρθετε...

Εγώ θεωρώ πως είναι η επιτομή της σύγχρονης μουσικής τεχνολογίας γιατί τα κομμάτια είναι σύγχρονα μουσικοτεχνολογικά έργα τέχνης.  Με excessive  θα έλεγα χρήση synth sounds και synth effects/synth sequencing. Απo hardware και software.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, LK είπε

Τους μουσικούς -καλλιτεχνες τους βαριέμαι όσο τίποτα.

Θα διαφωνήσω κ. συνήγορε.

Τέτοιο σασπένς όπως με τους φετινούς μουσικούς -καλλιτέχνες της γιουροβιζιόνες δεν θα βρεις πουθενά... 😎

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

@trolley

Παναγιώτη φοβάμαι ότι το γρουσουζέψαμε...

Η Γαλλία διέκοψε την πρόβα και έστειλε μήνυμα για τη Γάζα

 

Έρχεται στη συνέχεια ανακοίνωσης του Υπουργείου Εξωτερικών της Γαλλίας που ζητά άμεση κατάπαυση του πυρός στο βόρειο τομέα. Δεν είμαι βέβαιος ότι (αν δεν τα παρατήσουν) αυτό θα λειτουργήσει εις βάρος τους, άλλωστε να την κάνει την πρόβα ο φίλος Μπιφτέκας, λαμάει και χωρίς πρόβα.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, Terry RoscoeBeck5 είπε

Θα διαφωνήσω κ. συνήγορε.

Τέτοιο σασπένς όπως με τους φετινούς μουσικούς -καλλιτέχνες της γιουροβιζιόνες δεν θα βρεις πουθενά... 😎

Γενικα μιλάω, όχι για την eurovision.

Η eurovision εχει Fun .

Ασε που ετσι οπως πάει, θα παραιτηθουν όλοι....θα μείνει μόνη της η δικιά μας και θα σηκώσει την κούπα. 😆

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, trolley είπε

Έρχεται στη συνέχεια ανακοίνωσης του Υπουργείου Εξωτερικών της Γαλλίας που ζητά άμεση κατάπαυση του πυρός στο βόρειο τομέα.

Το έβγαλα το πρωί...

Γαλλία: Καλεί το Ισραήλ να σταματήσει πάραυτα την στρατιωτική επιχείρηση στη Ράφα

Τι να κάνουν και αυτοί οι έρημοι οι Γάλλοι, έχουν την Ολυμπιάδα και προσπαθούν να λήξουν το "πανηγύρι" γιατί η τρομοκρατική απειλή έχει φτάσει στο θεό...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η μουσική ήταν gear και gadget μόνο θα είχα σταματήσει να ασχολούμαι 20 χρόνια τώρα. Ασχολούμαι για τη χάρη της ως τέχνη, αν δεν την εκτιμάς με αυτόν τον τρόπο τι τα θες, δες ποδόσφαιρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου