Προς το περιεχόμενο

Ronaldo Lopes Teixeira Rolt - keyboards/synths miniatures


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, trolley είπε

 

Θα έπαιρνα ένα για μένα σίγουρα (στα 100 ευρώ), και θα έπαιρνα και καμιά δεκαριά για επετειακά δώρα σε καλούς πελάτες και συνεργάτες (πόσο νομίζεις δηλαδή ότι θα μου κοστίσουν τα μαλακοδώρα που θα τους πάρω τώρα;).

 

 ΟΚ. γουστα ειναι αυτα.

 

 Εχω ενα γνωστο που εχει κολλημα με μινιατουρες, οχι απο μουσικα οργανα, αλλα απο ταινιες τρομου και τετοια. Εχει φαει πολλα λεφτα, αλλα ΠΟΛΛΑ λεφτα, και εχει γεμισει το σαλονι του με Αλιεν, Τζεισον, Φρεντι και τετοια.

 

 Στο μυαλο του ολο αυτο ειναι πολυ ψαρωτικο, εγψ παλι οποτε το βλεπω ειναι σα να βλεπω αυτο:

 

 

 

latina-girls-play-with-vi-and-va-dolls.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manosx είπε

ΟΚ. γουστα ειναι αυτα.

 

Δεν μαζεύω μινιατούρες - εκτός από δίσκους μουσικής δεν ήμουν ποτέ συλλέκτης οποιουδήποτε αντικειμένου, ούτε καν αρχείων mp3... :)... αλλά εντάξει, γιατί να μην τον στηρίξουμε τον άνθρωπο... ωραία δουλειά κάνει... είναι σα να έχεις πάει στη Μύκονο και να αγοράζεις έναν γύψινο ανεμόμυλο, για ενθύμιο.

 

Π.χ. θα αγόραζα δώρο στον Καταρράκτη ένα-δύο Moog, με μαγνητάκι για το ψυγείο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, trolley είπε

Π.χ. θα αγόραζα δώρο στον Καταρράκτη ένα-δύο Moog, με μαγνητάκι για το ψυγείο.

 

 

 Τι, εχει παρει κιλα και θελει να κοψει τις νυχτερινες επιδρομες;

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, trolley είπε

Π.χ. θα αγόραζα δώρο στον Καταρράκτη ένα-δύο Moog, με μαγνητάκι για το ψυγείο.

Για ξανακοίτα τις τιμές τους, όπως έγραψα και πριν, ακόμα και σαν μινιατούρες overpriced είναι.😛

  • Συμφωνώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω επηρρεαστεί και από τις δραστηριότητες προσφιλούς μου προσώπου που ασχολείται με χειροτεχνίες τα τελευταία χρόνια, και απέκτησα άμεση αντίληψη του πόση δουλειά χρειάζονται και τι μεράκι είναι ενσωματωμένο στην όλη υπόθεση. Υπάρχουν και αυτά στη ζωή, τι να κάνουμε;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ολα υπαρχουν, ναι.

 

 Θυμαμαι προ αμνημονευτων να κατεβαινουμε με τα πραπρα στα ΝουΠου, και οποτε πηγαιναμε απο μεσα, εκει καπου στα Καλυβια ειχε ενας τυπος ενα πολυ μαματο διοραμα με τρενα στον κηπο του, ηταν στανταρ σταση για να το χαζεψουμε.

 

 Ωραιο θα ηταν, διοραμα με το live στο woodstock, με τα οργανα σε ακριβεις αναπαραστασεις καλη ωρα, και απο κατω τα χιπια γυμνα, να πινουν μπαφους και τετοια 😆

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου