Προς το περιεχόμενο

Lenny Kravitz - TK421 (Official Video)


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
1 λεπτό πριν, trolley είπε

 

Εντός θέματος, οι τσουτσούνες γίνονται στο DNA, οπότε αν είστε λευκοί και έλληνες, μη βασανίζεστε με τις συγκρίσεις. Οι βραχνές φωνές αυτού του τύπου, επίσης στο DNA γίνονται... 😀

Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης για εμένα,  αλλά έμπνευσης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, Αρχή Διαλόγου είπε

Χαχα καλό. Με τα επίπεδα τεστοστερόνης που έχεις στα 60 δεν κρατιέσαι έτσι με φυσικό τρόπο. Κάνει μπαμ ότι τρυπιέται. Μην μπερδεύεσαι με τους bodybuilders και τον όγκο τους. Δεν είναι μόνο αυτοί αναβολικοί.

Σε λάθος φόρουμ είμαστε βέβαια,  αλλά οκ.

Δεν έχει καμία σπουδαία μυικότητα, απλά έχει χαμηλό ποσοστό λίπους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
12 λεπτά πριν, Αρχή Διαλόγου είπε

Για να γίνετε έτσι στα 60 σας θα πάτε να τρυπηθείτε με τα στεροειδή που του χορηγεί ο γιατρός του. Testo, tren κλπ

Χωρίς να είμαι σχετικός με το θέμα, πιστεύω ότι όλο και κάποιο "boost" πρέπει να πέφτει στην περίπτωση του- πέραν της γυμναστικής, διατροφής κλπ...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Χωρίς να είμαι σχετικός με το θέμα, πιστεύω ότι όλο και κάποιο "boost" πρέπει να πέφτει στην περίπτωση 

Εγώ επειδή είμαι θα σου πω όχι.

Θεωρητικά θα μπορούσε να παίρνει κρεατίνη.....αλλά ο άνθρωπος είναι δηλωμένος raw vegan.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Χωρίς να είμαι σχετικός με το θέμα, πιστεύω ότι όλο και κάποιο "boost" πρέπει να πέφτει στην περίπτωση του- πέραν της γυμναστικής, διατροφής κλπ...

Το πιο απλό είναι να του χορηγεί ο γιατρός τεστοστερόνη για να κρατιέται εκεί γύρω στο 1000ρικο σε επίπεδα 18χρονου δηλαδή. Είναι εύκολο να βγει συνταγή σε αυτή την ηλικία.

 

3 λεπτά πριν, LK είπε

Θεωρητικά θα μπορούσε να παίρνει κρεατίνη.

Η κρεατίνη κάνει άλλο πράγμα, γεμίζει με νερό τους μυς και αυξάνει τη μυική μάζα. Δεν κάνει λιποδιάλυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, Αρχή Διαλόγου είπε

 

 

Η κρεατίνη κάνει άλλο πράγμα, γεμίζει με νερό τους μυς και αυξάνει τη μυική μάζα. Δεν κάνει λιποδιάλυση

Είπα εγώ ότι κανει λιποδιάλυση?

Είπα τι μπορεί να παίρνει για boost.

Επίσης , δεν έχει κανένα ακατόρθωτο ποσοστό λίπους......γύρω στο 7-8 %είναι.....

Εγώ είμαι 50 και εχω ποσοστό λίπους 8%.

Σιγά το δύσκολο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Superfunk είπε

 

Τα πραγματα ειναι απλα: για να γινετε ΦΕΤΕΣ σαν τον ιδΓιοκτητη των SF Studios θα σας γνωρισω την ΔΙΑΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ για να ΣΩΘΕΙΤΕ. Δεν ειναι δυνατον να ειμαι εγω ΘΕΟΤΕΚΝΟ στις group φωτοΖ και εσεις χονΔροι 🤣

 

 

Η διαλλειματική δίαιτα είναι κάτι το αμφιλεγόμενο, για να μη χρησιμοποιήσω κάποιον όρον πιο απαξιωτικό.

Τσέκαρε αυτό...

 

https://www.in.gr/2024/03/20/health/ereyna-dialeimmatiki-nisteia-entos-8orou-epiferei-91-ypsilotero-kindyno-kardiaggeiakou-thanatou/

 

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Αρχή Διαλόγου είπε

 

 

Για να γίνετε έτσι στα 60 σας θα πάτε να τρυπηθείτε με τα στεροειδή που του χορηγεί ο γιατρός του. Testo, tren κλπ

 

Έχεις λάθος πληροφορίες 

 

 

4 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

 

Η διαλλειματική δίαιτα είναι κάτι το αμφιλεγόμενο, για να μη χρησιμοποιήσω κάποιον όρον πιο απαξιωτικό.

Τσέκαρε αυτό...

 

https://www.in.gr/2024/03/20/health/ereyna-dialeimmatiki-nisteia-entos-8orou-epiferei-91-ypsilotero-kindyno-kardiaggeiakou-thanatou/

 

 

 

Τρίχες, εντελώς άκυρη η ψευτομελετη, ψαξτο λίγο .

Εγώ είμαι στον πέμπτο χρόνο και μου έχει αλλάξει την ζωή ,και τις ιατρικές μου εξετάσεις βεβαίως βεβαίως, δεν ΥΠΑΡΧΕΙ για εμένα άλλος τρόπος διατροφής.

 

Αν θες ΣΟΒΑΡΕΣ πληροφορίες για το πώς θα εφαρμόσεις τον καλύτερο τρόπο διατροφής, δηλαδή την διαλειμματικη νηστεία, ευχαρίστως να σε κατευθύνω.

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Να σου πω ότι αυτή ήταν η πρώτη σκέψη μου (αφτό το αγόρι ο κ. συνήγορος έχει Firebird;), οπότε δεν ψάχνω σύννεφο για να πέσω... 😄

Ούτε έχει ούτε θ’ αποκτήσει. Firebenton ίσως. 

  • Συμφωνώ 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, LK είπε

Εγώ είμαι 50 και εχω ποσοστό λίπους 8%.

Σιγά το δύσκολο.

Δεν μιλάς με άσχετο. 8% δεν είσαι ούτε με σφαίρες. Στο 15 με 18 σε κόβω και αν.

2 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Έχεις λάθος πληροφορίες 

Τέτοιο σώμα δεν έχεις σαν vegan. Μην παραμυθιάζεστε με ότι παπάτζα πουλάει ο καθένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου