Προς το περιεχόμενο

Lenny Kravitz - TK421 (Official Video)


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ο μόνος μαλλιάς που ανέχομαι να ακούσω εν έτει 2024 😆.

Γυρισμένο στο ταπεινό σπίτι του το βιδεον....clip-άρα , ωραίο το κομμάτι (κουνάει) και ο ίδιος....60 ετών.....αλλά το εχει για πλάκα.

 

 

 

Και ένα φρέσκο

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξακολουθει να ειναι εκ των καλυτεροτερων σε ΟΛΑ τα πεδια (γραφει τραγουδαρες, τα παιζει ολα μονος του αψογα, ενταξει βοηθαει και στις κιθαρες ο Craig David Ross, κανει εκπληκτικες συναυλιες και βεβαια παραμενει ΘΕΟΓΚΟΜΕΝΟΣ με εκπληκτικο image, κατι ΙΔΙΑΤΕΡΑ σημαντικο για το ειδος)   

 

α να προλάβω εδώ τον αρχιΓκρινιαρη @Nestoras 🤣 που θα πει ότι στο πρωτο ασΘμα έκλεψε το ριφ του Suicide Blonde των INXS... αν το εκανε σκοπιμα (που δεν το εκανε) ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ...ΘΕοσ ινε οτι θελι κανι 🤣

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι πήγα να γράψω αλλά το έσβησα - ευτυχώς. Ό,τι και να γράψουμε αρνητικό θα είναι στην κατηγορία με-κράζεις-με-θαυμάζεις.

Ο τελευταίος των ροκ-ικανών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
37 λεπτά πριν, Superfunk είπε

α να προλάβω εδώ τον αρχιΓκρινιαρη...

Ε, η ομοιότης είναι εμφανής, οπότε δεν θα παρεξηγηθεί αν "γκρινιάξει"- όχι ότι με "χάλασε". Το κομμάτι γκρουβάρει  φανταστικά.

@LK Μα είναι δυνατόν... Να μας δείχνεις κλιπς με... ποπούς καλλιτεχνών και 6 pack επικών διαστάσεων;

Την παραπάνω εβδομάδα έχουμε session στα SF studios... Πώς θα παρουσιάσουμε μετά τα πονήματα; Θα βγάλουμε έξω τις κοιλούμπες; Θα μας αναγκάσεις να στρωθούμε στα γυμναστήρια για να σφίξουν οι... ποποί; 

Δεν γίνονται αφτά τα πράγματα στην ηλικία μας κ. συνήγορε...  

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Την παραπάνω εβδομάδα έχουμε session στα SF studios... Πώς θα παρουσιάσουμε μετά τα πονήματα; Θα βγάλουμε έξω τις κοιλούμπες; Θα μας αναγκάσεις να στρωθούμε στα γυμναστήρια για να σφίξουν οι... ποποί; 

 

Τα πραγματα ειναι απλα: για να γινετε ΦΕΤΕΣ σαν τον ιδΓιοκτητη των SF Studios θα σας γνωρισω την ΔΙΑΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ για να ΣΩΘΕΙΤΕ. Δεν ειναι δυνατον να ειμαι εγω ΘΕΟΤΕΚΝΟ στις group φωτοΖ και εσεις χονΔροι 🤣

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, Superfunk είπε

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ για να ΣΩΘΕΙΤΕ

Σωθήκαμε... 😄

6 λεπτά πριν, Jet72 είπε

"Red Rocker"

Ε, δεν βλέπω τον μπάρμπα Sammy να βγάζει έξω την κοιλούμπα - ο οποίος βέβαια για τη ηλικία του είναι μια χαρά ( φτου μην τον ματιάσω).

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιά απορία μου: διάφοροι και διάφορες που βασικά θέλουν να γυρίσουν μία τσόντα και ολοφάνερα έχουν τα φυσικά προσόντα, για ποιο λόγο δεν το κάνουν, να μαζέψουν και το σχετικό χρήμα με μία κίνηση και μετά να αράξουν να καπνίζουν με την ησυχία τους; Τι τα θέλεις παιδάκι μου τα Τι-Κέη-Φωρ-Του-Ουάν, αφού βασικά την τσουτσούνα σου θέλεις να μας δείξεις; Δείχτην μας να τελειώνουμε.

  • Χαχα 2

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Σωθήκαμε..

 

Εγω σου δινω μια εΦκερια να γινεις κομψος αλλιως θα παρω αλλον συνεργατη το ιδιο κομΨο με εμενα, τον εχω βρει ηδη σΕ λεΓω

 

 

20220721_133504.thumb.jpg.c46b37f0c13878db2706a733cd6cfd6a.jpg

 

 

 

  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Superfunk είπε

α να προλάβω εδώ τον αρχιΓκρινιαρη @Nestoras 🤣 που θα πει ότι στο πρωτο ασΘμα έκλεψε το ριφ του Suicide Blonde των INXS... αν το εκανε σκοπιμα (που δεν το εκανε) ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ...ΘΕοσ ινε οτι θελι κανι 🤣

Έπρεπε να βάλει και τη φυσαρμόνικα, άμα είχε αυτά που ήθελε να μας δείξει, αλλά τεχνιέντως απέκρυψε. Τα κομμάτια είναι μια χαρά για νέα ακροατήρια, αλλά δυστυχώς είναι πολύ προβλέψιμα για τους γερο-γκρινιάρηδες.

Επεξεργασμένο από Nestoras

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου