Προς το περιεχόμενο

Korg AX3000G Vs Digitech GNX3


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά επειδή η digitech ψιλοφημίζεται για τον ψηφιακό της τζιτζικόηχο' date=' ΔΟΚΙΜΑΣΕ την πρώτα. Ξέρεις, μην έχει όλα αυτά τα περίεργα πάνω της, αλλά από ήχο είναι μέτρια και τραβάς τα βυζιά σου μετά! :lol:[/quote']

ακριβώς για αυτό ο τύπος που σας έλεγα προτίμησε την Korg από την gnx που είχε...

 

σημαντικό πλεονεκτημα υπέρ της digitech είναι ότι έχει και loop νομίζω

 

 

 

....αλλά τι λέω ο βλαξ; Αφού τελικά πήρες την ax3000g....

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Δεν βαρέθηκες :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βασικά επειδή η digitech ψιλοφημίζεται για τον ψηφιακό της τζιτζικόηχο' date=' ΔΟΚΙΜΑΣΕ την πρώτα. Ξέρεις, μην έχει όλα αυτά τα περίεργα πάνω της, αλλά από ήχο είναι μέτρια και τραβάς τα βυζιά σου μετά! :lol:[/quote']

ακριβώς για αυτό ο τύπος που σας έλεγα προτίμησε την Korg από την gnx που είχε...

 

σημαντικό πλεονεκτημα υπέρ της digitech είναι ότι έχει και loop νομίζω

 

 

 

....αλλά τι λέω ο βλαξ; Αφού τελικά πήρες την ax3000g....

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να βαρεθώ;;;;;;

 

Δε μου λες; Πότε έρχεται το εργαλείο;

 

Και μη ξεχνάς: Κοrg=εγγύηση....

 

Συγχαρητήρια και πάλι λοιπόν για την επιλογή σου...

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να βαρεθώ;;;;;;

 

Δε μου λες; Πότε έρχεται το εργαλείο;

 

Και μη ξεχνάς: Κοrg=εγγύηση....

 

Συγχαρητήρια και πάλι λοιπόν για την επιλογή σου...

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Οπου νανε σε καμία βδομαδουλα :lol: .

 

Κάτι ασχετο, μένεις Κυπαρισσία,γιατί είχε γράψει ο alterhoh ότι είσαι αδερφός του και στον τόπο, έγγραφε Κυπαρισσία.Που πέφτει αυτό :?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς Μεσσηνία μεριά....60 km από Καλαμάτα....
Γεια σας ρε παιδιά.....Νεοεισαχθείς στην ομάδα αλλά αρκετό καιρό παρακολουθήσας τις γνώμες σας....Πρώτο σχόλιο!!! Ο ΠΡΟΔΩΣΑΣ την KORG θα καεί!!!!

Συμφωνώ απολύτως με τον janick! Η korg έχει πολύ πιο φυσικό ήχο από την Gnx.... Δοκίμασα πρόσφατα και την GNX4 και έτσι λέω ανοιχτά την γνώμη μου!!! Η έλλειψη drum machine στην KORG μπορεί να σε κανει να θέλεις την GNX αλλά καλύτερα να έχεις φυσικότητα ήχου παρά όλα τα άλλα....τι λες mimis?

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς Μεσσηνία μεριά....60 km από Καλαμάτα....
Γεια σας ρε παιδιά.....Νεοεισαχθείς στην ομάδα αλλά αρκετό καιρό παρακολουθήσας τις γνώμες σας....Πρώτο σχόλιο!!! Ο ΠΡΟΔΩΣΑΣ την KORG θα καεί!!!!

Συμφωνώ απολύτως με τον janick! Η korg έχει πολύ πιο φυσικό ήχο από την Gnx.... Δοκίμασα πρόσφατα και την GNX4 και έτσι λέω ανοιχτά την γνώμη μου!!! Η έλλειψη drum machine στην KORG μπορεί να σε κανει να θέλεις την GNX αλλά καλύτερα να έχεις φυσικότητα ήχου παρά όλα τα άλλα....τι λες mimis?

εν τω μεταξύ δοκιμαζοντας την GNX πελάγωσα με τους ήχους που έχει αλλά και με την πολυπλοκότητα της χρηση της.....τραλαλα εκανα!!! ενω η korg διαθετει απλότητα, πιστοτητα και αληθινους ηχους!!! όχι zoom και κλπ...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου