Προς το περιεχόμενο

metallica,stone sour,mastodon κ.τ.λ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι λετε για αυτο το line up?εγω ψιλο ξενερωσα,ειναι δυνατον κατω απο τους metallica αυτα τα συγκροτηματα?Χωρις να θελω να τα υποβαθμισω καθως ειναι πολυ αξιολογα.Καταρχην ειναι festival,4 μπαντες μονο...

hell aint a bad place to be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε συνήθως στο rockwave στη metal day τουλάχιστον 4 μπάντες βάζουν....

 

επίσης παίζει και ένα ελλήνικό γκρουπ που δεν θυμάμαι πώς λέγεται...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους mastodon τους είδα live μαζί με tool (ναι ήμουν ένας απο αυτούς πυ έσκασαν 52 ευρώ) και μπορώ να πώ πως είναι καταπλικτικοί και με τεράστια ενέργεια στην σκηνή... αν θές εγω προτείνω 2 cd τους... (δεν κάνω διαφήμιση σαν τον johnie-please μην με κάνετε ban :D -) leviathan και blood mountain... άκου πρώτα και ελπίζω να με καταλάβεις... κομμάτια όπως το blood & thunder, the woolf is loose, colony of birchmen, sleeping giant, για να μήν αρχίσω να απαριθμώ όλα τα κομματια τους τώρα , απλώ δεν βρίσκονται πουθενά αλλου...

learn to swim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν ειπα οτι δεν ειναι καλες μπαντες γιατι και εμενα μου αρεσουν αλλα ουσιαστικα 80ε που εδωσα εγω πανε μονο στους metallica χωρις να δω καποια εξισου μεγαλη μπαντα.

hell aint a bad place to be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντίθετα έχεις την ευκαιρία να δείς κάποιες μπάντες οι οποίες έχουν ακόμα πολλά να προσφέρουν... και για όνομα ξεκολίστε λίγο απο τον όρο μεγάλες μπάντες... κατα την γνώμη μου δεν υπάρχουν μεγάλες και μικρές... γιατί αυτές , όποιες κ να είναι δεν έρχονται στην κακόμοιρη την ελλαδίτσα... και δεν πιστεύω πως αν ήσουν και εσύ σε μια απο αυτες τις μπαντες που θα παίξουν στο rockwave θα ήθελες να έχεις τέτοια ανταπόκριση...

learn to swim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήθελες να δεις στην Ελλάδα τους metallica με εξίσου μεγάλες μπάντες χωρίς να πληρώσεις μια περιουσία;;;

 

Θά 'θελες....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης παίζει και ένα ελλήνικό γκρουπ που δεν θυμάμαι πώς λέγεται...

 

 

Οι dirt spawn disease είναι,από κάποια κομμάτια που έχω ακούσει σκοτώνουν αλλά μάλλον θα ξενίσουν αρκετούς.

 

Και επιτέλους στο rockwave θα παίξουν επίκαιρες μπάντες και όχι τυρρανόσαυροι,πτερόσαυροι και λοιποί δεινόσαυροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επιτέλους στο rockwave θα παίξουν επίκαιρες μπάντες και όχι τυρρανόσαυροι' date='πτερόσαυροι και λοιποί δεινόσαυροι.[/quote']

 

Ακριβως! Μπαντες οπως οι Stone Sour και οι Mastodon ειναι πανω στη μεγαξη τους ακμη. Σε αντιθεση με τους Metallica που ειναι μαλλον στη μεγαλη τους παρακμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου