Προς το περιεχόμενο

Λούστρο νιτροσελουλόζης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

+1, πολυεστέρας ή πολυουουρεθάνη για μεγαλύτερη αντοχή. Το μονο υποτιθέμενο πλεονεκτιμα του νίτρου είναι το λεπτο φίλμ που σχηματιζει (που το κάνει και πιο ευαίσθητο).

Τέλος μην ξεχνάμε οτί το νιτρο και οι διαλύτες του κάνουν τρελό σεξ στο περιβάλλον :evil: :evil: γι'αυτό και παει να καταργηθεί από την Ε.Ε.

 

Και η ερώτηση της ημέρας: γιατί όχι γομαλλάκα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η γομαλλάκα με βολεύει γιατί έχω αλλά μπαίνει σε πιστόλι? (διαλύεται με οινόπνευμα εάν δεν κάνω λάθος)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μπαίνει για τα πρώτα χέρια (ώς σίλερ) άλλα για τα υπόλοιπα θέλει, δυστυχώς, χέρι και χρόνο...

Για να μήν λεω και ότι να'ναι :oops:, σε σώμα ηλεκτρικής δεν έχω δεί ποτέ γομαλάκα... μόνο σε ακουστικά όργανα. Σκέφτομαι να το κάνω σαν πείραμα στο μέλλον, εξ' ου και το ερωτηματικό...

Αλλά προφανώς κατέχεις την τεχνική του πιστολιου οπότε, μάλλον να είναι καλύτερα να βάλεις πολυουρεθάνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η γομολακα για να πετυχει θελει παρα μα παρα (και αν δεν το καταλαβες ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ!!! :lol: ) ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ... :lol:

 

Και δυστυχως ειναι και αυτη πολυ ευαισθητη...δεδομενου οτι το οργανο ειναι ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ οτι φινιρισμα και να του βαλεις δεν θα εχει καμμια διαφορα στον ηχο...οποτε βαλε το πολυεστερακι για να εισαι σιγουρος.. :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως η γομαλακα ειναι η αγαπημενη μου εχω κανει τεσσερα οργανα με ασπρη κ μαυρη.

θα ανεβασω φωτο απο το τελευταιο σκαφος

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο exarhos (και υπομονετικός!)

Αν μπορείς δώσε και καμία πηγή για καλή γομαλάκα (στην Αθήνα ξέρω μόνο ένα μαγαζί...)

...και φυσικά ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως η γομαλακα ειναι η αγαπημενη μου εχω κανει τεσσερα οργανα με ασπρη κ μαυρη.

θα ανεβασω φωτο απο το τελευταιο σκαφος

 

Εσύ δεν μετράς, καθώς τις βασανίζεις τις κιθάρες!!!! :P

 

Ακούς εκεί.... relicing σου λέει ο άλλος :lol: :lol: :lol: :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου