Προς το περιεχόμενο

SAMSON RUBICON 5A


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις χτές αγόρασα αυτά τα ηχεία. Έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές σε ξένα περιοδικά αλλά σκαλίζοντας το φόρουμ δε βρείκα αναφορά στα συγκεκριμένα ηχεία. Αν τα έχει χρησιμοποιήσει κανείς και μπορεί να μου πει τι γνώμη του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι τώρα πλέον δεν έχει νόημα η ερώτησή σου αφού την έκανες την αγορά. Δηλαδή αν κάποιοι σου πουν ότι τα ηχεία είναι μέτρια ή χάλια θα τα δώσεις πίσω;

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην ασχολείσαι με τη γνώμη των άλλων και να σχηματίσεις δική σου.

Μάθε τα ηχεία σου, κούρδισε τα αυτιά σου με τον ήχο τους και όλα τα άλλα θα έρθουν μόνα τους.

 

Καλές μίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εσύ πρώτα αγοράζεις και μετά ρωτάς; :D Τες πα. Για την κατηγορία τιμής που παίζουν είναι πολύ καλά. Νομίζω ότι κάποιος τα πούλαγε εδώ μέσα και δεν τον πρόλαβα :evil: :evil: :D

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γενική άποψη για τα συγκεκριμένα ηχεία όπως σας είπα την έχω σχηματίσει για αυτό και τα πήρα. Την ερώτηση την έκανα για να μάθω κάτι παραπάνω (απόδοση, σωστή τοποθέτησει, σύνδεσει με κάρτα ήχου,κλπ). Τες πα. Αύριο Θα αγοράσω μια κάρτα ήχου. Θα μπω μετά στο φόρουμ να μου πείτε την γνώμη σας εντάξει.lol.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου