Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για πεταλιέρα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σε όλους, έχω το εξής πρόβλημα. Θέλω να αγοράσω πεταλιέρα αλλα λόγο του ότι δεν γνωρίζω πολλά θέλω την βοήθεια σας. Σκέφτομαι ανάμεσα στην Boss ME-50 και την Zoom gfx-5 ή 8 ή όποια άλλη νομίζεται. Αν γίνεται βάλτε ένα χεράκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεταλιέρα υπάρχει μόνο ΜΙΑ Η Vox Tonelab SE (όλες οι αλλες ακούγονται σαν τζιτζίκια μπροστά της!).Κάνει γύρω στα 550 ευρώ και αξίζει πολύ περισσότερο!!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

ΕΙΔΗΣΗ: Η προαναφέρουσα πεταλιέρα έχει εξαντληθει. Καινούργια κομμάτια θα έρθουν από μέσα Γενάρη. Α ρε Superfunk, αγοραστικό πυρετό έχεις προκαλέσει :lol:

www.myspace.com/pogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

laptop με 1 giga ram και το guitar-rig της native instruments και go live.....(όσοι δεν το έχετε ακούσει ,τρεξτεεεε)άντε το πολύ μαζί με ενα καλό preamp αν και δεν το θεωρώ απαραίτητο ...

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σε όλους' date=' έχω το εξής πρόβλημα. Θέλω να αγοράσω πεταλιέρα αλλα λόγο του ότι δεν γνωρίζω πολλά θέλω την βοήθεια σας. Σκέφτομαι ανάμεσα στην Boss ME-50 και την Zoom gfx-5 ή 8 ή όποια άλλη νομίζεται. Αν γίνεται βάλτε ένα χεράκι.[/quote']

 

Πες και ποσα χρήματα διαθέτεις ... αλλοιώς ο superfunk θα σου πει να αγοράσεις Tonelab SE :wink:

 

... και μάλλον θα έχει δίκιο. Πάντως τώρα που βγαίνει η Boss GT-8 θα πέσει πολύ η τιμή για την GT-6 (τουλάχιστον στα ιντερνετικά μαγαζιά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου