Προς το περιεχόμενο

Τι ενισχυτης ειναι αυτος??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον αγορασα μεταχειρισμενο πριν τεσσερα χρονια. Αλλα δεν εχω δει πουθενα τετοια μαρκα εχει κανεις τιποτα υποψην του???

 

 

 

Image Hosted by ImageShack.us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όχι ρε φίλε!!! Τι μου θυμισες τώρα!!!

"Gorilla" ο πρώτος ενισχυτής που αγόρασα ποτέ (πιτσιρικάς)! Ο θρυλικός "ΚΟΥΒΑΣ" κατα την μάνα μου.... :D

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε φίλε!!! Τι μου θυμισες τώρα!!!

"Gorilla" ο πρώτος ενισχυτής που αγόρασα ποτέ (πιτσιρικάς)! Ο θρυλικός "ΚΟΥΒΑΣ" κατα την μάνα μου.... :D

 

Και εγω μαζι σου!Ποο αναμνησεις....

Εγω δεν τον αγορασα αλλα μου τον δανεισε ενας φιλος μου μαζι με ενα κουπι κιθαρα του γιατι τα ειχε παρει καποτε και δεν επαιξε ποτε :P

Θυμαμαι και την ατακα που ειχε απο πισω ο ενισχυτης(νομιζω)........:"Nothing screams like a Gorilla!!"

 

Εκει εμαθα να παιζω... 8O :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι άθλιος ο ενισχυτάκος, μια φορά προσπάθησα να παίξω με ένα τέτοιο πράμα και σιχτήρισα. Σύνδεσα το μπάσο μου σε ένα κόμπο 25άρη για κιθάρα και ακουγότανε απείρως καλύτερα. Ούτε για φωλιά για περιστέρια δεν κάνει!

Σόρρυ αν σου γαμ$%# την ψυχολογία, αλλά θα έπρεπε να βομβαρδίσουν άμεσα το εργοστάσιο που τους φτιάχνει!!!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως παιδιά μου, μέσω αυτών των άθλιων ενισχυτακίων ( :lol: ) έχει ανδρωθεί μουσικά πολύς κόσμος στη χώρα μας! Έχω δει άπειρο κόσμο να έχει και ένα τέτοιο μηχανηματάκι ανάμεσα στα άλλα...

 

Έχω κι εγώ έναν Gorilla GG-20R, κιθάρας αλλά εγώ τον είχα πάρει για να συνδέω το πρώτο μου αρμόνιο όταν πρωτομπήκα σε συγκρότημα. Ωραίες εποχές, από σπίτι σε σπίτι για πρόβες του ποδαριού και μετά σε αυτοσχέδια live στο προαύλιο του σχολείου, με τέτοια χρέπια μηχανήματα ανά χείρας... :)

 

Υ.Γ. Όποιος έχει κιθαριστικό Gorilla και είναι (δικαίως) απογοητευμένος με τον ήχο του, ας δοκιμάσει να καρφώσει πάνω ένα τρίχορδο μπουζούκι ή τζουρά. Και γ@μώ τους ήχους! :wink:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ, ο συνδυασμός που σκοτώνει! :)

Πάντος αυτός που μου είχαν δώσει να παίξω είχε άθλιο και αδύναμο ήχο, πολύ χαμηλής έντασης. Λες να έπεσα στην περίπτωση;

Μην απογοητεύεσαι πάντως, πες ότι πήρες το squier 300 ευρώ και σου έδωσε δώρο ένα υποπόδιο!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.. αλλά θα έπρεπε να βομβαρδίσουν άμεσα το εργοστάσιο που τους φτιάχνει!!!
φοβερη ατακα φιλε μου 8)

 

και αυτος και ο κινεζικος aria pro που ειχα στα 20watt ηταν μπουρουχες,

παντως παρολ'αυτα ειδικα ο gorilla ειχε πουλησει πολυ 8) ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου