Προς το περιεχόμενο

Η επιστολη του Πανου...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε forensick δεν απαντας σωστα (γνώμη μου) δεν έχει ουσία να μου πεις αν μεγαλωσω θα καταλάβω κάποια πράγματα.....23 χρονών$ είμαι' date=' ακούω ροκ, μπλουζ και τζαζ από τα 11 (χάρη στον πατέρα μου) νομίζω (διορθώστε με αν κανω λαθος) ότι μπορώ να κρίνω κάποια λίγα πράγματα...αλλά το θέμα δεν είναι τι ακούω και πόσο καιρό το ακούω...το θέμα είναι να λέγονται πράγματα ουσίας....αντέδρασα πριν ανώριμα, άσχημα (όπως θελετε πειτε το) αλλά όχι και να λέμε ότι το ροκ είναι νεκρό, ξεπερασμένο μα μου, μα μου......ζήτησα συγγνώμη....back to our friendship!!![/quote']

 

Οκ, αφου παραβλεψουμε λοιπον, το πως απαντουσες πριν(σαν μικρο παιδακι) και εχοντας καποιο που μιλαει και δεν φωναζει...

 

Ελληνικο ροκ δεν υπηρχε ποτε. Εκτος αν το παμε οτι ειναι "Ελληνικο *ροκ*". Για να παιξεις ροκ δεν χρειαζεται μονο μια ηλεκτρικη και ενας ενας ενισχυτης. Ναι μεν υπηρχαν ελληνικα ροκ γκρουπ, αλλα σκηνη δεν υπηρχε ποτε. Αν θεωρουμε τους κατσιμηχες ροκ(που οκ, σε καποια κομματια...εστω), τοτε τι να πουν οι ac dc ας πουμε, που μπροστα τους ειναι death metal?

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

kwsta79 πάντα σε πήγαινα!!! ειλικρινά!!! ακόμη και πλάκα να κανεις σε πάω το ίδιο!!!

 

βρε και μεις σε παμε' date=' αλλα παραδεξου οτι εχεις παρει κατι τωρα.. :lol: ελα μεταξυ μας ειμαστε.. :D[/quote']

 

με επεισες ρε παιδί!!!! Δηλώνω ότι κάτι έχω ρουφήξει!!!

μεταξύ μας πάντα!!! :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς γράφετε γρήγορα ή εγώ διαβάζω αργά...? (Τα ποστ έπεφταν σαν τα φύλλα το φθινόπωρο).

 

Ρε συ fatalk, επίτηδες το κάνεις...?

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακούω ροκ' date=' μπλουζ και τζαζ από τα 11 (χάρη στον πατέρα μου)[/quote']

 

 

και γιαυτό το έκαψες :lol: :lol:

 

σωστά μίλησες!!! :wink:

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι γιατί νόμισα ότι πρόκειται για την καινούρια δουλειά των Διάφανων Κρίνων; :lol:

πεσ'μου τι Δώρο θέλεις να σου κάνω :D :D (η χειρότερη ελληνική μπάντα ever μετά τους defacto και τις δυτικές συνοικίες)

 

ε' date='βεβαια συμφωνω και εγω απολυτα :lol:

 

οπως αλλωστε και ο ξενος τυπος (ο οποιος προτιμα χαλαρα τους Κατσιμιχαιους και εχει επανειλημενα αναφερθει σε αυτους :lol: :lol: )

 

http://www.geocities.com/diafana_krina_gr/cdreviews/foreign-reviews.htm[/quote']

δεν κρίνω με βάση τις γνώσεις και το γούστο άλλων, αλλά με βάση των δικών μου :wink:

thanks by the way :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς γράφετε γρήγορα ή εγώ διαβάζω αργά...? (Τα ποστ έπεφταν σαν τα φύλλα το φθινόπωρο).

 

Ρε συ fatalk' date=' επίτηδες το κάνεις...?[/quote']

 

όχι ρε electric.....πλακίτσα κάνουμε....αλλά η επήρεια, επήρεια!!!

είπαμε και μαστουρωμενοι και σατανιστικη μουσικη!!!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FatalK

 

Η επέμβασή σου στη συζήτηση χαρακτηρίζεται από αγένεια και αδικαιολόγητη επιθετικότητα. Μάθε ότι η γνώμη σου δεν μας ενδιαφέρει περισσότερο από τη γνώμη των υπολοίπων.

 

Προειδοποιήθηκες.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε forensick δεν απαντας σωστα (γνώμη μου) δεν έχει ουσία να μου πεις αν μεγαλωσω θα καταλάβω κάποια πράγματα.....23 χρονών$ είμαι' date=' ακούω ροκ, μπλουζ και τζαζ από τα 11 (χάρη στον πατέρα μου) νομίζω (διορθώστε με αν κανω λαθος) ότι μπορώ να κρίνω κάποια λίγα πράγματα...αλλά το θέμα δεν είναι τι ακούω και πόσο καιρό το ακούω...το θέμα είναι να λέγονται πράγματα ουσίας....αντέδρασα πριν ανώριμα, άσχημα (όπως θελετε πειτε το) αλλά όχι και να λέμε ότι το ροκ είναι νεκρό, ξεπερασμένο μα μου, μα μου......ζήτησα συγγνώμη....back to our friendship!!![/quote']

 

Οκ, αφου παραβλεψουμε λοιπον, το πως απαντουσες πριν(σαν μικρο παιδακι) και εχοντας καποιο που μιλαει και δεν φωναζει...

 

Ελληνικο ροκ δεν υπηρχε ποτε. Εκτος αν το παμε οτι ειναι "Ελληνικο *ροκ*". Για να παιξεις ροκ δεν χρειαζεται μονο μια ηλεκτρικη και ενας ενας ενισχυτης. Ναι μεν υπηρχαν ελληνικα ροκ γκρουπ, αλλα σκηνη δεν υπηρχε ποτε. Αν θεωρουμε τους κατσιμηχες ροκ(που οκ, σε καποια κομματια...εστω), τοτε τι να πουν οι ac dc ας πουμε, που μπροστα τους ειναι death metal?

 

ξεφεύγεις πάλι αλλά δεν πειράζει...καταλαβαινόμαστε στο κατω κατω......για να παιξεις ροκ δεν χρειαζεται ηλεκτρικη και ενισχυτη αλλά και ροκ δεν είναι μόνο ηλεκτρική και ενισχυτής!!! πάντως νομίζω ότι συμφωνούμε!! :wink: :wink:

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου