Προς το περιεχόμενο

Η επιστολη του Πανου...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Χίτλερ για παράδειγμα σάν στρατιωτικός ήταν απο τους καλύτερους ever

 

Sorry Γιατρε μου αλλα σαν στρατιωτικος ηταν ΕΝΤΕΛΩΣ για τον...λουτσο.. :oops: αυτο αλλωστε φανηκε περιτρανα και μετα τη "ριξη" του με τον Ρομελ...εχασε τα αυγα και τα πασχαλια....

 

και οι 3 μεγαλοχασαπηδες ολων των εποχων (Σταλιν,Μαο,Χιτλερ..με αυτη τη σειρα μια και ο τελευταιος μοιαζει με την...μικρη λουλου μπροστα στους αλλους 2 :D ) ηταν για τα πανηγυρια στρατηγοι αποδεδειγμενα....

 

 

@ BLUE

 

O NTALARAS δεν γραφει τραγουδια ΕΡΜΗΝΕΥΕΙ μονο

 

 

http://www.dalaras.com/songs/symmetoxes/sthn_ellada_kanei_kryo/ta_veggalika_sou_matia.htm

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

διαβαζω σε πολλα posts για την συνεργασια του Χατζηγιαννη με τον ΟΤΕ και οτι τα λεφτα τα παιρνει απο κει.....

 

εχετε αναλογιστει το εν λογω ατομο τι airplay εχει στο ελληνικο ραδιοφωνο και την τηλεοραση και αρα, δεδομενου οτι ειναι κατα το ημισι δημιουργος των τραγουδιων του, τι λεφτα παιρνει απο την ΑΕΠΙ???

 

περασατε καμια βολτα εξω απο το Vox που τραγουδουσε να δειτε τι γινεται??

 

επισης, αυτο που ειναι πραγματικα ενοχλητικο με την γενια των κατσιμιχεων (μαχαιριτσας, τσακνης και λοιποι συγγενεις) ειναι οτι για καποιο λογο αισθανονται οτι αυτοι ειναι οι εκλεκτοι που θα διασωσουν το ελληνικο τραγουδι.

 

η "συμπαθεια" μου ο μαχαιριτσας, δηλωσε με υφος μεγατονων τον μεγαλο του προβληματισμο για το που θα καταληξει το ελληνικο τραγουδι αν καποια στιγμη αυτος και η παρεα του σταματησουν να κανουν μουσικη.....

 

το θεμα με ολο αυτο το συναφι ειναι οτι αυτοχρηζεται ποιοτικο, και θεωρει οτι πρεπει να προστατεψει την "καλη, ποιοτικη" ελληνικη μουσικη απο τους χατζηγιαννηδες(ενω κατα την ταπεινη μου γνωμη δεν εχουν και μεγαλες διαφορες).

 

ε λοιπον ρε παιδια, δεν πειραζει, αφηστε την μουσικη μας να παρακμασει. στο κατω κατω οτι μας αξιζει ακουμε, γι αυτο κ ακουμε χατζηγιαννη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....οτι μας αξίζει ακούμε...απόλυτα σωστός...

για ρώτα μέσα σ' αυτό το forum πόσοι πήγαν να δούν και να ακούσουν τον Stanley Clarke...και μην μου πείτε ότι ήταν ακριβά τα 40 ευρώ ...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...έχει και ο Χατζηγιάννης τέτοια κιθάρα? Δεν του λέτε να αγοράσει μία από το Internet?

 

Θα βγει με τέτοια μετά από χρόνια όταν θα τον καλεί μόνο η ΚΝΕ. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χατζη...μιχαλης :) : η απόλυτη φαντασιωση της ρεσεπσιονιστριας' date='της μανικουριστριας & της 7χρονης Μαιρουλας.Καλο και «καθαρο» προσωπο,ΑΝΩΔΥΝΕΣ και ιδανικες για «χαλι» μουσικες που δεν «ενοχλουν» κανεναν,ΣΙΓΟΥΡΗ η επιτυχια στο «γλυκο»

 

 

Κατσιμιχαιοι: απλα στους τυφλους βασιλευει ο...μονοφθαλμος,μεσα στη μουσικη ερημο που μας περιτριγυριζει κανουμε τη μιζερια μας τεχνη και βαζουμε λιγο παραμορφωση πανω στις μουσικες μανιερες των «μεταπολιτευτικων» συνθετων (σιγουρη συνταγη επιτυχιας μια και το «κομμα» αλλα και το "κρατος", εχει φροντισει για αυτο εχοντας "ευνουχισει" πολιτιστικα τους "νεους" μεσα απο το σχολειο και το πανεπιστημιο ακομα... ) ,εχουμε και καλη φωνη,γραφουμε και 5-6 «προβληματισμενους» στιχους,πουλαμε και μια «ποιοτικη» μουρη 10 μετρα και να την η χαρα του «προοδευτικου» φοιτητη (& κυριως φοιτητριας :) ) αλλωστε υπαρχει και κανας καλυτερος να μας ανταγωνιστει??:)

τα ειπα καλα??

:lol:[/quote']

 

επειδη σε βλεπω οτι θαβεις ασταματητα λες για τυφλους που βασιλευει ο...μονοφθαλμος,κανουμε τη μιζερια μας τεχνη ,γραφουμε και 5-6 «προβληματισμενους» στιχους,ΑΝΩΔΥΝΕΣ και ιδανικες για «χαλι» μουσικες που δεν «ενοχλουν» κανεναν,εχουμε και καλη φωνη κτλ κτλ...

 

ας ημαστε λιγο πιο προσεκτικοι και λιγοτερο επιθετικοι με οποιονδηποτε καλλιτεχνη...κατι τετοιο δειχνει και ποσο λιγοτερο κατινες ειμαστε και ποσο σοβαροι ειμαστε γενικα(οχι που ειμαι εγω γενικα μιλαμε...εγω ουτε καν τραγουδι δεν εχω προσπαθησει να βγαλω...hobby κανω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου