Προς το περιεχόμενο

Πηδατε καθολου? (οχι μαντρες)



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

...

Μωρε να ψοφησει το θεμα' date=' αλλα κρινω την παρατηρηση αυτη, τη δεδομενη χρονικη στιγμη(αν και αναμφιβολα γενικα σωστη) εντελως ακυρη.

 

Γιατι το μονο που βλεπουμε στα "σοβαρα" θρεντ, ο ενας να την λεει στον αλλον, ....[/quote']

 

 

Εντάξει μωρέ....όχι κι έτσι....:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απλώς το περί ανέμων και υδάτων είναι το group για ότι άκυρα θέλουμε να γράψουμε.Αφού δεν είχαν πει τίποτα ως τώρα οι admin...Αν ενοχλεί κάποιον,οκ να ψοφήσει(το thread)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς το περί ανέμων και υδάτων είναι το group για ότι άκυρα θέλουμε να γράψουμε.

 

Βασικά δεν είναι έτσι. ¶κυρο με την έννοια της μουσικής παραγωγής και τεχνολογίας γενικότερα και όχι άκυρα και άκαιρα γενικώς!

 

Και πάλι καλά που δεν επεμβαίνουν οι μοντς, γιατί θα αρχίσει πα΄λι η κουβέντα περί φασισμού και υπόγειων ρευμάτων στο νοιζ.

 

Λίγη αυτοσυγκράτηση και από μας δεν βλάπτει!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ,εννοούσα άκυρα αλλά μέσα σε κάποια όρια πάντα.Το thread στην αρχή μου φάνηκε λίγο περίεργο αλλά αφού δεν είπαν τίποτα οι μοντς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Απλώς το περί ανέμων και υδάτων είναι το group για ότι άκυρα θέλουμε να γράψουμε.

 

Βασικά δεν είναι έτσι. ¶κυρο με την έννοια της μουσικής παραγωγής και τεχνολογίας γενικότερα και όχι άκυρα και άκαιρα γενικώς!

 

Και πάλι καλά που δεν επεμβαίνουν οι μοντς' date=' γιατί θα αρχίσει πα?λι η κουβέντα περί φασισμού και υπόγειων ρευμάτων στο νοιζ.

 

Λίγη αυτοσυγκράτηση και από μας δεν βλάπτει![/quote']

 

+17

 

( A-yashu που λένε και οι Ιάπωνες. :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ' date='εννοούσα άκυρα αλλά μέσα σε κάποια όρια πάντα.Το thread στην αρχή μου φάνηκε λίγο περίεργο αλλά αφού δεν είπαν τίποτα οι μοντς[/quote']

 

Οι μοντς πηδάνε όλη μέρα γι αυτό δεν προλάβαν να γράψουν εδώ 8) :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γίνεις μοντουλάτορας πρέπει να πηδάς πολύ; Ή αυτό γίνεται αφού γίνεις μοντουλάτορας; Π.χ. πας στο γκομενάκι και του λες "μωρό, είμαι μοντουλάτορας" και αμέσως τρέχουν τα ζουμιά της (όχι δάκρυα); Απαντήστε μου, σας παρακαλώ.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου