Προς το περιεχόμενο

Ποιά κάρτα ήχου μου κάνει;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλύτερα η NI που τα πάει καλά και με το τρακτορ.

 

Αλλά και την μοντιο να πάρεις καλή είναι.

 

Και γενικότερα κάποια με 2 εξόδους τουλάχιστον, μιντι και καμιά ψηφιακή σύνδεση (ανάλογα με τι ψηφιακήέξοδο έχει το συνθ σου) καλή είναι.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παδιά καλησπέρα... σόρυ για την καθυστέρηση αλλά έχω κάποιες (λίγες) μέρες να επισκεφτώ το site. Ήθελα να πω ότι έχω την fast track pro εδώ και περίπου έξι μήνες και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος.

 

Δεν έχω διαβάσει όλη τη συνομιλία στο συγκεκριμένο τόπικ αλλά κάπου είδα να λές ότι θες να μπορεί να δουλέψει και χωρίς υπολογιστή. Δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς γιατί οι γνώσεις μου περιορίζονται σε λίγο πιο απλά πράγματα, αλλά αυτό που λές δεν νομίζω να είναι αφικτό. Για το συγκεκριμένο ζήτημα ας μας διαφωτίσει κάποιος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος το είπε; αυτό;

 

Για 1 μίκτη που έχει και έξοδο firewire μίλησα, αν και υπάρχουν και κάρτες που δουλεύουν και χωρίς να είναι συνδεδεμένες στο pc, αλλά μιλάμε για πολύ ψηλά βαλάντια. Μια τέτοια έχει και η motu.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει σημασία που η είσοδος είναι μονή?Γιατί εγώ νόμιζα ότι πρέπει να είναι διπλή mono l/r για να το συνδέω απευθείας από το synth.Επίσης από αυτές τις εξόδους που είναι 4,εγώ πως θα μπορέσω να στείλω σήμα σε rca είσοδο του ενισχυτή?Θα χρειαστώ ίσως μίκτη?Δηλαδή το pc τώρα θα βλέπει εξόδους 1/2 ,3/4 και 5 των ακουστικών?όσο για το traktor δε το χρησιμοποιώ.Με τη κάρτα θα δουλεύω πιο πολύ virtualdj και ableton live.Συνεργάζεται κάποια καλύτερα με το ableton live από τις προτάσεις που έχω πάρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου