Προς το περιεχόμενο

Φθηνό μπάσο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας,

 

θα ήθελα να μου προτείνεται κάποιο μπάσο για αρχάριο σαν και μένα και σε χαμηλή τιμή δεν έχω γνώσεις πάνω στο αντικείμενο για αυτό και δεν ξέρω και τι να διαλέξω.... Μου έχουν πει σαω μάρκα την ΙΒΑΝΕΖ και την STAGG.Η τιμή του μπάσου να είναι γύρο στα 200-250 euro

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κοίτα και τα Cort. Τα φέρνει ο Λογοθέτης και οι τιμές τους είναι πολύ καλές. Και εγώ πήρα ένα πριν κανα μήνα και το ευχαριστιέμαι στο max..

 

Pepsi_Max_can.jpg

 

:D :D :D :wink:

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα και τα Cort. Τα φέρνει ο Λογοθέτης και οι τιμές τους είναι πολύ καλές. Και εγώ πήρα ένα πριν κανα μήνα και το ευχαριστιέμαι στο max..

:D :D :D :wink:

 

Για πες τιμη, μοντελο και γενικα ο ηχος στο οποιο βρισκεται το μπασο(στυλ με λιγα λογια :lol: )

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου ήταν λίγο πιο πάνω σε λεφτά (380¤) πεντάχορδο, με active equalizer.

 

http://www.cort.co.kr/english/products/common/view.asp?product_id=152

 

To active κύκλωμα του δίνει σχετικα μεγαλύτερη ευρύτητα ήχων από ένα απλό. Εγώ για hard rock και metal που το θέλω είναι οκ. Αν και πιστεύω ότι μπορεί να σταθεί αξιοπρεπέστατα και σε άλλα είδη μουσικής.

Αυτό πάντως που έχω δει σε όλα τα cort, ανεξαρτήτως τιμής είναι η ποιότητα κατασκευής που είναι ένα κλικ πανω από τα αντίστοιχα των άλλων γνωστών εταιριών. Το ίδιο ισχύει και με το playability (κατα τα δικά μου γούστα αυτό). Για φτηνά όργανα μιλάμε πάντα, ε? ;)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου