Προς το περιεχόμενο

Thomman πως και ποσο θα κοστισει τελικα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1. Πρέπει να κάνουμε account. Αυτό γίνεται μόνο με πιστωτική? Αντικαταβολές δεν κάνει?

2. Αν ένα πράγμα αναφέρεται ότι κάνει 1000 ευρώ πχ εμένα πόσο θα μου κοστίσει να το έχω στ χέρια μου?

3. Είναι νόμιμο?

4. Είχε ποτέ κανεις πρόβλημα?

 

1. Όχι (x3)

2. 1000

3. Ναι

4. 99% όχι. Το 1% οφείλεται σε ελαττωματικά προϊόντα και όχι σε κακή εξυπηρέτηση.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια...

 

Ανακαιφαλαιώντας...

 

1. Πρέπει να κάνουμε account. Αυτό γίνεται μόνο με πιστωτική? Αντικαταβολές δεν κάνει?

 

2. Αν ένα πράγμα αναφέρεται ότι κάνει 1000 ευρώ πχ εμένα πόσο θα μου κοστίσει να το έχω στ χέρια μου?

 

3. Είναι νόμιμο?

 

4. Είχε ποτέ κανεις πρόβλημα?

 

1.Ζουμε στο 2007,οποτε τιποτα πιο αναχρονιστικο & ασχετο απο την αντικαταβολη,χρησιμοποιησε μια πιστωτικη καρτα οπως ολος ο κοσμος η ανοιξε λογ/μο στην Εθνικη και στειλε εμβασμα με e banking (κοστιζει κατω απο ενα ευρω).

 

 

2.Οτι γραφει ,τοσο κανει,γιατι να κανει παραπάνω?

 

3.οχι ειναι εντελως ΠΑΡΑΝΟΜΟ,για αυτο και ολοι μας σου γραφουμε απο τον Κορυδαλλο γιατι θελουμε νεες παρεες..... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

4.ΤΕΡΑΣΤΙΟ προβλημα εχουμε ολοι μας (μας εχει παρει ολα τα φραγκα...) :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3.οχι ειναι εντελως ΠΑΡΑΝΟΜΟ' date='για αυτο και ολοι μας σου γραφουμε απο τον Κορυδαλλο γιατι θελουμε νεες παρεες..... :lol: :lol: :lol: :lol: [/quote']

 

Ψάχνεις για γιουσουφάκι αμαρτωλό αγόρι;;;....... :D :D :D

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια...

 

Ανακαιφαλαιώντας...

 

1. Πρέπει να κάνουμε account. Αυτό γίνεται μόνο με πιστωτική? Αντικαταβολές δεν κάνει?

 

2. Αν ένα πράγμα αναφέρεται ότι κάνει 1000 ευρώ πχ εμένα πόσο θα μου κοστίσει να το έχω στ χέρια μου?

 

3. Είναι νόμιμο?

 

4. Είχε ποτέ κανεις πρόβλημα?

1. Μπορείς να το κάνεις και με χρεωστική, εγώ αυτό κάνω. Αν ανοίξεις λογαριασμό στην Τράπεζα Κύπρου σού δίνουν cashcard που είναι ταυτόχρονα visa electron με ημερήσιο όριο τα 1000 ευρώ. Αυτό το αλλάζεις πολύ εύκολα μέσω της τράπεζας αν θέλεις να παραγγείλεις κάτι μεγαλύτερου κόστους, ή μπορείς να πεις στο Θωμά να "σπάσουν" το ποσό σε μικρότερα κάτω των 1000 ευρώ το καθένα.

2. Απλά πρόσεξε να είσαι στην ελληνική σελίδα, γιατί κάθε χώρα έχει διαφορετικές τιμές λόγω διαφορετικού ΦΠΑ. Μετά, όπως έχει ειπωθεί ήδη, αν είναι κάτω από 300 ευρώ θα πληρώσεις και 20 μεταφορικά, αν είναι πάνω από 300 θα πληρώσεις ακριβώς την τιμή που βλέπεις και τίποτα παραπάνω.

3. Τι το παράνομο θα μπορούσε να έχει;

4. Όχι, αλλά μπορεί να σου έρθει κάτι ελαττωματικό (όπως παντού). Σε αυτή την περίπτωση τους ενημερώνεις και κανονίζετε την αντικατάστασή του, μην ανησυχείς, είναι πολύ εξυπηρετικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Εχει καταντήσει τουλάχιστον κουραστικό το θέμα περί θωμά.

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την κατανόηση σας.

 

Όλα οφείλονται στο ελλιπές site του thomann και στο γεγονός ότι δεν σου απαντάνε ποτέ στις ερωτήσεις. Γι αυτό ο κόσμος ρωτάει και ξαναρωτάει στο Noiz. :lol: :lol: :lol:

 

Είναι και που τα παιδιά κάνουν πολλά φροντιστήρια τώρα πιά.....

 

Αυτό που χρειάζεται είναι -πιστεύω- στο noiz' date=' είναι ένας thomann expert :ο Μπάμπης.

 

...

Στου Θωμά το μαγαζί

θα τη βρούμε όλοι μαζί

μα στο νόημα για να 'μπεις

θα σου εξηγήσει ο Μπάμπης

....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου