Προς το περιεχόμενο

Thomman πως και ποσο θα κοστισει τελικα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απ ότι βλέπω πολλοί από σας ψωνίζουν απο τον Θωμά κ είστε πολύ ευχαριστημένοι. Εχω μερικές ερωτήσεις πριν μπώ κ εγώ στο χωρο.

 

Ποια είναι η διαδικασία και πόσο θα σου κοστίσει τελικα? Ποια η διαφορα απο την τιμή που αναφέρει στο site?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου για αγορές μέχρι 299 ευρώ τα μεταφορικά είναι +20. Για 300 και πάνω τα μεταφορικά είναι τζάμπα! Απο εκεί και πέρα, μπαίνεις στο σάιτ, διαλέγεις την ελληνική σημαία, αγοράζεις ό,τι θέλεις και είσαι έτοιμος!

raco Dormiens Nunquam Tittilandus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εχουμε εξαντλήσει το θεμα....Λοιπον....

 

>> Μεταφορικά : 20 ευρώ απο πιανο μεχρι πένα - και για τιμές ανω των 300 τσαμπα τα μεταφορικά

 

>> Delivery : Μεχρι 7 εργασιμες μερες

 

>> Επιπλεον χρήματα για το εμβασμα (αν γινει) (αναλογα την τραπεζα και το ποσο του εμβασματος)

 

>> Μεταφορά μέσω ΕΛΤΑ ταχυμεταφορες ... ή courier.....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Ρε παιδια αυτο το εχει δοκιμασει κανενας http://guitare.playback-europe.com/

 

Λοιπόν kafka, πριν σου κάνουν τη δίκη, θα σου πω ένα μυστικό.

( Για βάλε playback-europe στο search ....... )

 

 

EDIT: Με πρόλαβε ο fleamail :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές διευκρινήσεις: την πρώτη φορά που θα παραγγείλεις από thomann, θα επικοινωνήσει μαζί σου ο έλληνας που δουλεύει εκεί και θα σου πει τι πρέπει να κάνεις για να επιβεβαιώσουν ότι η κάρτα είναι δική σου. Πρέπει να στείλεις μια φωτοτυπία της, είτε με φαξ είτε με email, μαυρίζοντας πριν (για δική σου ασφάλεια) μερικά (3-4) νούμερα από το δεκαεξαψήφιο. Μετά θα προχωρήσει κανονικά η παραγγελία σου, και στις επόμενες παραγγελίες δεν θα χρειαστεί να κάνεις κάτι τέτοιο. Επίσης, αν δεν έχουν όλα όσα παραγγείλεις σε στοκ, μπορεί να καθυστερήσει η παραγγελία. Αν περάσουν αρκετές μέρες και δεν έχει φύγει η παραγγελία, μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους και να ζητήσεις να σου στείλουν αρχικά όσα έχουν σε στοκ και τα υπόλοιπα όταν έρθουν. Τέλος, όταν φεύγει η παραγγελία από Γερμανία σού στέλνουν μήνυμα στο κινητό. Νομίζω ότι τώρα καλύψαμε τις βασικές πτυχές του θέματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια...

 

Ανακαιφαλαιώντας...

 

1. Πρέπει να κάνουμε account. Αυτό γίνεται μόνο με πιστωτική? Αντικαταβολές δεν κάνει?

 

2. Αν ένα πράγμα αναφέρεται ότι κάνει 1000 ευρώ πχ εμένα πόσο θα μου κοστίσει να το έχω στ χέρια μου?

 

3. Είναι νόμιμο?

 

4. Είχε ποτέ κανεις πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου