Προς το περιεχόμενο

SYNTH με σφυροδρέπανο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχα στο Noiz του fleamail απαγορεύονται τα μουσικά όργανα που τα σήματα τους παραπέμπουν σε ανατολικές χώρες

 

Καλά λίγο χοντρό αυτό. Είπαμε βιάστηκε λίγο, όχι κι έτσι όμως!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 168
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έχω την εντύπωση πως τέτοιες υπερβολικές ειρωνίες είναι περιττές.. Θα μπορούσε απλά να τονιστεί από όσους το πιστεύουν, όπως έκανε ο boukaw, ότι ο flea ήταν λίγο υπερβολικός στο παρών θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι λιγάκι υπερβολικός από την αρχή το παραδέχομαι ΑΛΛΑ βλέπω τον τελευταίο καιρό τον anouvis να φλερτάρει με θέματα θρησκευτικοπολιτικού χαρακτήρα.

 

Τέλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι λιγάκι υπερβολικός από την αρχή το παραδέχομαι ΑΛΛΑ βλέπω τον τελευταίο καιρό τον anouvis να φλερτάρει με θέματα θρησκευτικοπολιτικού χαρακτήρα.

 

Τέλος

 

γαιτι δεν λές την αλήθεια ρε μάγκα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως τέτοιες υπερβολικές ειρωνίες είναι περιττές.. Θα μπορούσε απλά να τονιστεί από όσους το πιστεύουν' date=' όπως έκανε ο boukaw, ότι ο flea ήταν λίγο υπερβολικός στο παρών θέμα...[/quote']

 

Η κίνηση αυτή του fleamail είναι επόμενο της προσωπικής μας διαμάχης για τον χλευασμό του και την ειρωνεία του στο θέμα Σατανολατρεια - θανατολατρεια στην ρόκ. http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8830&start=0 την οποία και μετέθεσε στον καδο των αχρήστων "Περι Ανέμων"

 

Ακολούθησε με δική του πρωτοβουλία μια προσωπική (pm) επαφή που με εξόργισε. ως μικροπρεπή αντιποινα ο fleamail έσβησε την εικονα του μουσικού οργάνου από την Σοβιετική Ένωση ως … πολιτικού χαρακτήρα. 8O 8O :lol: :lol: Και μετα μιλάει για επίπεδα … :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν καταλαβα πιο ειναι το προβλημα...αυτο το θεμα ανοιχτικε λογο του σφυροδρεπανου που εχουν για σημα,ή για πληροφοριες για το συκγεκριμενο synth?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν καταλαβα πιο ειναι το προβλημα...αυτο το θεμα ανοιχτικε λογο του σφυροδρεπανου που εχουν για σημα' date='ή για πληροφοριες για το συκγεκριμενο synth?[/quote']

 

περισσότερο για πληροφορίες, αλλά και το σφυροδρέπανο μου ήρθε κάπως. :lol: έξυπνα το έβαλαν βέβαια για να δείχνει από μακρυά την καταγωγή του :wink: αλλά προς στιγμή μου φάνηκε αστείο και το σχολίασα.

 

 

εεεεεεεεε οχι και θρησκευτικοπολιτικου χαρακτήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν νομιζω να ειχες κατι τετοιο στο μυαλο σου περι θρησκευτικοπολιτικου χαρακτηρα.Αλλα και απο την αλλη να σου πω την αληθεια,δεν νομιζω ενα synth με ενα σφυροδρεπανο να ειναι λογος για ενα καινουριο θεμα στο noiz.δεν θελω να παρεξηγηθεις,δικαιομα σου εινα να ανοιγεις οτι θεμα νομιζεις οτι αξιζει,απλα ειπα την γνωμη μου...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου