Προς το περιεχόμενο

Support Us!Vote 4 Us please!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας. Μπορείτε να μπείτε στο

 

http://www.iekdeltaradio.gr/beyourmusic/symmetoxes.html

 

και να ψηφίσετε τη συμμετοχή XΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΕΞΗΣ (code: 777897)

για να στηρίξετε τη μπάντα μου ΕΝΟΧΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ στο μουσικό διαγωνισμό του IEK DELTA.

 

www.myspace.com/enoxesskepseis

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι' αυτο μου την σπάνε εμένα οι διαγωνισμοί... γιατί αν εχει ψηφοφορία κερδίζει οποιος εχει περισσότερους γνωστους, ενώ αμα εχει επιτροπή κερδίζει όποιος εχει γνωστούς στην επιτροπή.... Δηλαδή διαγωνισμός μουσικής= διαγωνισμός δημοσίων σχέσεων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσενα που σου τη σπανε οι διαγωνισμοι φροντιζε να μαθαινεις αν κερδιζει αυτος που εχει τους περισσοτερες ψηφους κ μετα να πετας κοτσανες.

Οσον αφορα αυτο που λες για τις δημοσιες σχεσεις εχεις την εντυπωση οτι δεν χρειαζονται, η νομιζεις πως χωρις promotion κ δημοσιες σχεσεις πας μπροστα?

Για βγαλε cd κ πες μου ποσα θα πουλησεις χωρις δημοσιες σχεσεις κ διαφημιση..

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητω συγνωμη αν θεωρηθει εχθρικο το υφος του μνματος μου. Ανοιξα αυτο το topic ελπιζωντας πως ισως υπαρξουν καποια ατομα εδω που θα γουσταραν το κομματι μας. Οτιδηποτε άλλο (θεμα διαγωνισμων, δημοσιων σχεσεων, οτιδηποτε) θα παρακαλουσα να μη συνεχιστει εδω.

 

Ευχαριστω και παλι για το χρονο σας.

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσενα που σου τη σπανε οι διαγωνισμοι φροντιζε να μαθαινεις αν κερδιζει αυτος που εχει τους περισσοτερες ψηφους κ μετα να πετας κοτσανες.

Οσον αφορα αυτο που λες για τις δημοσιες σχεσεις εχεις την εντυπωση οτι δεν χρειαζονται' date=' η νομιζεις πως χωρις promotion κ δημοσιες σχεσεις πας μπροστα?

Για βγαλε cd κ πες μου ποσα θα πουλησεις χωρις δημοσιες σχεσεις κ διαφημιση..[/quote']

 

ε αυτο δεν ειπε και ο sergei ρε alexis? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρεσυ boody, αυτο που θελω να πω ειναι οτι σε ΟΛΑ τα θεματα πλεον (ποσο μαλλον στη μουσικη!) τα παντα ειναι θεμα προωθησης..Καλως η κακως..

Αποκει κ περα διαφωνω με το σκεπτικο του οτι επειδη εχουν ετσι τα πραγματα, δεν θα ψηφισω κατι που μαρεσει (ασχετα αν αξιζει η οχι) μονο κ μονο γιαυτο (ΕΠΕΙΔΗ Εχουν ετσι τα πραγματα ¨Π ) Anyway ξαναλεω πως προθεση μου δεν ειναι ουτε να μαλωσω ουτε να ανοιξω θεμα με διαγωνισμους (μαλλον ηδη ανοιξα ομως!!)

C ya!

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου