Προς το περιεχόμενο

zoom g9.2tt vs boss gt-8


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν θα ειχα προβλημα να ψαξω και να κουραστω για μερες, απλα η κιθαρα μου θα ερθει αυριο απο θωμα και πρεπει παρασκευη οπωσδηποτε να εχω το πεταλι, γιαυτο αλλωστε δεν το παιρνω απο θωμα αλλα απο αθηνα. Και ειπα μηπως μπορουσατε να βοηθησετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η βιασύνη είναι ο χειρότερος σύμβουλος πάντως, αν δεν τις ακούσεις με την ησυχία σου άκρη δεν θα βγάλεις. Οι πεταλιέρες είναι μυστήρια μηχανήματα.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω κοντα 2 χρονια την boss κ εμαι αρκετα ικανοποιημενος αν κ ξερω οτι ακομα χρησιμοποιω μονο το 10% της. Εχεις υποψη σου οτι καποτε η ζοομ ηταν οτι χειροτερο, ακομα κ τωρα που ακουω οτι εχουν καλυτερεψει τα πραγματα εγω θα επερνα τη boss. Παντως εφοσον στον ηχο τα πραγματα που παιζουν ρολο ειναι παρα πολλα καλυτερα λοιπον να εχεις υπομονη να στηριξεις τις επιλογες που θα κανεις κ οχι να σπαταλησεις χρονο καταριωντας αυτον που θα σου προτεινει τη μια η την αλλη.

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες τα ρε metalash....παιδιά και εμενα η zoom δεν με πειθει....τη σειρά gt της boss την εχω δοκιμασει....καλή...αλλά εγώ είμαι μεγάλος οπαδός της korg και μόνο αυτής....απίστευτη πιστότητα ήχου...τελοςπα....στο θεμα μας...

 

θα διαλεγα την Boss ασυζητητί......παρόλαυτα δεν θα ελεγα οχι σε ένα test στην zoom....

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι αλλο σημαντικο που ακουσα: η boss λεει ειναι απλιο μοντελλο και παει για αντικατασταση. ισχυει αυτο? ξερετε κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θαειχα προβλημα να κουραστω...απλα πρεπει να παρω την πεταλιερα σημερα και θα με βοηθουσατε πολυ αν ξερατε που θα τις βρω σε καλη τιμη, ο χρονος μου ειναι περιορισμενος οπως καταλαβαινετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θαειχα προβλημα να κουραστω...απλα πρεπει να παρω την πεταλιερα σημερα και θα με βοηθουσατε πολυ αν ξερατε που θα τις βρω σε καλη τιμη' date=' ο χρονος μου ειναι περιορισμενος οπως καταλαβαινετε...[/quote']

 

Πήγαινε στο Δήμου στην Εμ. Μπενάκη (απέναντι από τον Καγμάκη στο ύψος της Ακαδημίας)

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε καθε περιπτωση οταν μπαινει το διλλημα zoom vs rest of the world ψηφιζω παντα το δευτερο.........μεχρι και tonelab θα προτιμουσα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η zoom ειναι παρα πολυ καλη εγω προτεινω για οσους δεν την χωνεψαν ποτε σαν εταιρεια να ακουσουν το μοντελο αυτο ισως να την συμπαθησουν η boss μαλλον θα πρεπει να κανει ενα βημα παραπανω μετα την gt8.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου