Προς το περιεχόμενο

Να ενα πραγματικο ταλέντο


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε εσείς!Δεν μου αρέσει η όπερα αλλά μπορώ να πω ότι βούρκωσα...γιατί απλά με άγγιξε!

Αντιθέτως ο Eric Adams καθόλου.Δεν χρειαζόταν να το κάνει αυτό.

 

Τον eric adams τον πόσταρα για πλάκα. Εξού και τα emoticons από κάτω :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατάλαβα φίλε ytsestef.Και ο Adams έχει καλή φωνή,αλλά όχι για όπερα.Δεν πέτυχε η διασκευή του(αν μπορέσεις να το πεις διασκευή).

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε εσείς!Δεν μου αρέσει η όπερα αλλά μπορώ να πω ότι βούρκωσα...γιατί απλά με άγγιξε!

 

Καθε φορα που το ακουω τα ιδια παθαινω..! εχει απιστευτο vibrado.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ό,τι και να λέμε... Αυτό σημαίνει ταλέντο. Να μην έχεις ασχοληθεί επαγγελματικά με κατι και να έχεις τέτοια αποτελέσματα.

 

Κ επειδή είμαι καφρούλης, θέλω να επισημάνω μερικά άσχετα highlights του βίντεο!

 

1. Η κοπέλα στην κριτική επιτροπή που είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ. Ισως το πιο όμορφο πρόσωπο που έχω δει ποτε μου (ξέρει κανεις ποια είναι και τι κάνει?)

 

2. Στ 0,24, μόλις ο Paul λέει οτι θα τραγουδίσει όπερα το ειρωνικό-κακιασμένο βλέμα του αριστερα κριτη (σαν να λέει απο μέσα του "σιγα που θα τραγουδίσει ο μπούλης όπερα) ε μετα τους τα πετάει στη μαπα ολονών εκει μέσα και ησυχάζει και αυτος...

 

3. Στ 0,57 η σταση του κριτή με το μολύβι στο στόμα που είναι σαν να κάτι γραμματέες που ψάχνουν δουλεια με το "σπαθι τους"

 

Με λίγα λόγια:

 

ΤΙ ΚΡΙΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ????

1000 φορές ψινάκης-περής-ματιλντι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε εσείς!Δεν μου αρέσει η όπερα αλλά μπορώ να πω ότι βούρκωσα...γιατί απλά με άγγιξε!

 

Καθε φορα που το ακουω τα ιδια παθαινω..! εχει απιστευτο vibrado.

 

Απίστευτα ενοχλητικό vibrato :? Θολώνει τις νότες.. :( ουτε η Ατζελα Δημητριου δηλαδη ενα πραμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε εσείς!Δεν μου αρέσει η όπερα αλλά μπορώ να πω ότι βούρκωσα...γιατί απλά με άγγιξε!

 

Καθε φορα που το ακουω τα ιδια παθαινω..! εχει απιστευτο vibrado.

 

Απίστευτα ενοχλητικό vibrato :? Θολώνει τις νότες.. :( ουτε η Ατζελα Δημητριου δηλαδη ενα πραμα...

 

Δεν είναι τόσο ενοχλητικό το vibrato του όσο της λαίδης!Απλά είναι λίγο υπερβολικός, αλλά ούτως ή άλλως έτσι είναι ή όπερα.Πολύ vibrato από την αρχή της νότας.

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμφίβολα είναι ταλαντούχος, αλλά μην υπερβάλλουμε απλά επειδή δε τα βλέπουμε κάθε μέρα στην τηλεόραση...

 

Όποιος ασχολείται και ψάχνει, βρίσκει και στην χώρα μας πολλά ταλέντα ακόμα και στην όπερα.

 

Δεν κάνει τίποτα το απίστευτο ούτε αυτό που παρουσίασε είναι υπόδειγμα τεχνικής...

Είναι απλά μία καλή εκτέλεση που γίνεται φανταστική μόνο επειδή παρουσιάζεται σε ένα talent show και όχι στην αίθουσα κάποιου ωδείου ή σε ένα συναυλιακό/θεατρικό χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου