Προς το περιεχόμενο

ΕΖΗΣΕ μετά από ΑΥΤΟ??????? (att: περιέχει βαρύ βρίσιμο)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

+1.

 

Απλά όσο και να προσέχεις θα στην ανάψει κάποιος (όπως και όταν οδηγείς με αμάξι)και συνήθως στο ντέρμπι αυτοκίνητο-μηχανή σημειώσατε 1.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έτσι είναι, όσο και να προσέχεις με τη μηχανή, πάντα υπάρχει το τρίπτυχο παππούς-ξανθιά-ταρίφας. Είμαι σίγουρος ότι και οι μηχανόβιοι να μην έτρεχαν και να μην κάνανε σφήνες όπως κάνουνε, πάλι θα μπαίνανε γκολ.

 

Εκτός αυτών με προβλημάτισε πάρα πολύ το προαναφερθέν γεγονός, περί ήχου στις κάμερες κυκλοφορίας...

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όντως φοβερή η ατάκα του' date=' αλλά φοβερότερο το ότι την έβγαλε όχι απλά καθαρή αλλά πεντακάθαρη ο τυπάκος.

Αναρωτιέμαι πως δεν πλάκωσε στις κλωτσες το ζώον (μοσχάριον, μουουουουουου) που τον εμβόλισε.[/quote']

 

τι μανια ειναι αυτη ρε φιλε κωστα με την ατακα του; τοσο πολυ γουσταρες που τα βαλε με την Παναγια; αντε υγειες....δεν το εχεις ακουσει ποτε; ναι οντως ηταν καθαρος....

 

ΒΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ!!!! (σόρυ αφεντικά αλλά επιτέλους πια...)

εδω μιλαμε για ανθρωπινες ζωες και καποιοι μιλουν για ατακες και ομορφα πραγματα....ελα ρε Κώστα πια.... :? :? :D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΒΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ!!!!

 

αδερφέ μη λες τέτοια πράματα γιατί η συντρηπτική πλειοψηφία εδώ μέσα είναι άντρες. ¶σε μην τους μπαίνουν ιδέες και γίνει κανα πατιρντί και χάσουμε τα βύσματα και τους μαγνήτες :lol: :lol: :lol:

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ!!!! (σόρυ αφεντικά αλλά επιτέλους πια...)

εδω μιλαμε για ανθρωπινες ζωες και καποιοι μιλουν για ατακες και ομορφα πραγματα....ελα ρε Κώστα πια.... :? :? :D

 

Τελικά η ζέστη χτυπάει ανελέητα, τι να πω.

Εκτός και αν πιά τα έχεις χάσει ΟΛΟΣΔΙΟΛΟΥ φιλαράκι, οπότε περαστικά.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ!!!! (σόρυ αφεντικά αλλά επιτέλους πια...)

εδω μιλαμε για ανθρωπινες ζωες και καποιοι μιλουν για ατακες και ομορφα πραγματα....ελα ρε Κώστα πια.... :? :? :D

 

Τελικά η ζέστη χτυπάει ανελέητα' date=' τι να πω.

Εκτός και αν πιά τα έχεις χάσει ΟΛΟΣΔΙΟΛΟΥ φιλαράκι, οπότε περαστικά.[/quote']

 

ευτυχώς που το παραδέχεσαι ρε συ....καλά είναι κι έτσι...υγείες....

α ρε Κωστή...τελοςπα..... :wink:

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΒΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ!!!!

 

αδερφέ μη λες τέτοια πράματα γιατί η συντρηπτική πλειοψηφία εδώ μέσα είναι άντρες. ¶σε μην τους μπαίνουν ιδέες και γίνει κανα πατιρντί και χάσουμε τα βύσματα και τους μαγνήτες :lol: :lol: :lol:

 

χαχαχαχαχα καλή ατάκα...!!! :wink: :D :D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είναι' date=' όσο και να προσέχεις με τη μηχανή, πάντα υπάρχει [b']το τρίπτυχο παππούς-ξανθιά-ταρίφας[/b]. Είμαι σίγουρος ότι και οι μηχανόβιοι να μην έτρεχαν και να μην κάνανε σφήνες όπως κάνουνε, πάλι θα μπαίνανε γκολ.

 

Εκτός αυτών με προβλημάτισε πάρα πολύ το προαναφερθέν γεγονός, περί ήχου στις κάμερες κυκλοφορίας...

 

Η αγία τριας της ασφάλτου, βοήθειά μας :D

 

Αν κατάλαβα καλά η κάμερα ήταν έξω από κάποια ολυμπιακή εγκατάσταση στην παραλιακή και το ατύχημα έγινε κατά τη διάρκεια των Αγώνων ( ο τυπάς φόραγε τη μπλούζα του εθελοντή). Απ'ότι ξέρω όλες οι κάμερες τότε είχαν καταγραφή ήχου και μάλιστα οι στύλοι με τις κάμερες έξω απ'τα στάδια είχαν και μεγάφωνα για να μπορούν αμα χρειαστεί να απευθύνουν οδηγίες στον κόσμο (στο ΟΑΚΑ ακόμα έχει που περνάω κάθε μέρα).

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζεσαι να ήταν εθελοντής στον τομέα ασφάλειας μεταφορών?

Μπορεί να τον έβαλαν μπροστά από αυτοκίνητα προέδρων για να ανοίγει δρόμο :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου