Προς το περιεχόμενο

Guild F5CE-NT


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα. Έχω την guild F5CE-NT (Μπορείτε να τη δείτε στο σάιτ http://www.elderly.com/items/20U-8845.htm ). Εδώ και καιρό ψάχνω μια καλή soft case γιατί η σκληρή θήκη που πήρα μαζί με την κιθάρα είναι πολύ βαριά και πολύ δύσκολη στις μετακινήσεις. Μήπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να ψάξω, δεδομένου ότι το σχήμα της κιθάρας δεν είναι το πιο συνηθισμένο. Μένω στην Αθήνα. Είναι αρκετά λεπτή και έχει το σχήμα της τζάμπο όταν την κοιτάς απο μπροστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πας στον τσιντιριδη (καπως ετσι λεγεται) στην εμμανουηλ μπενακη. Αυτος εχει ενα φιλο που φτιαχνει καστομ θηκες για οτι κιθαρα θες και αν θυμαμαι καλα κοστιζουν γυρω στα 80

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για τις rockbag, πήρα μια για το μπάσο μου και η θήκη είναι ΤΟΥΜΠΑΝΟ, πραγματικά δεν παίζεται.

Οι γερμανοί (warwick) είναι φίλοι μας...

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όντως φίλοι μας... δεν διαφωνώ καθόλου και έχω ακούσει ότι οι rockgab γ****νε. Είναι πολύ καλές. Θα τσεκάρω στον Λογοθέτη για θήκη της Guild και ελπίζω να βρω. Αν όχι, θα επισκευτώ τον τσιτικίδη για κάστομ. Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Ήσασταν πολύ κατατοπιστικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου