Προς το περιεχόμενο

Devaluation of vintage guitars


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι σαν να περιμενεις να γινει η TOYOTA COROLLA σου ...ΑΝΤΙΚΑ :lol: :lol:

 

Κι όμως έχει και η Corolla περιζήτητο vintage:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_AE86

 

Και αυτή παίρνει τρελές μόντες χωρίς να μειώνει την αξία της!

 

8) 8) 8) 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ετσι κι αλλοιως καλυτερο αμαξι απο την Corolla δεν υπαρχει,οποτε ειτε vintage ειτε καινουργια παντα στην κορυφη θα εισαι οδηγωντας μια!!! :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι κι αλλοιως καλυτερο αμαξι απο την Corolla δεν υπαρχει' date='οποτε ειτε vintage ειτε καινουργια παντα στην κορυφη θα εισαι οδηγωντας μια!!! :lol: :lol:[/quote']

 

Σωστός! Γι'αυτό και οδηγώ μια 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Ετσι κι αλλοιως καλυτερο αμαξι απο την Corolla δεν υπαρχει' date='οποτε ειτε vintage ειτε καινουργια παντα στην κορυφη θα εισαι οδηγωντας μια!!! :lol: :lol:[/quote']

 

Σωστός! Γι'αυτό και οδηγώ μια 8)

 

 

Παιδιά σοβαρευτείτε....:lol: :lol: :lol:

 

Η Toyota Corolla είναι για τα αυτοκίνητα ότι είναι η YAMAHA Pacifica για τις κιθάρες*.

 

* Δηλαδή αυτό το πράγμα, που από τη μια σε ξενερώνει και από την άλλη δε βρίσκεις τίποτα συγκεκριμένο να πεις εναντίον του. :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι κι αλλοιως καλυτερο αμαξι απο την Corolla δεν υπαρχει' date='οποτε ειτε vintage ειτε καινουργια παντα στην κορυφη θα εισαι οδηγωντας μια!!! :lol: :lol:[/quote']

 

Σωστός! Γι'αυτό και οδηγώ μια 8)

 

και εγω, και σε διαβεβαιωνω οτι καλυτερο αμαξι δεν εχω ξαναοδηγησει (και προερχομαι και απο οικογενεια ..ραλιτζιδων :lol: )

 

ασε Χαριλαε!!!αν δεν το οδηγησεις το εργαλειο :lol: και δεν ...ξεχασεις το ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ (τι σημαινει αυτη η λεξη?? :lol: ) δεν θα μπορεσεις να καταλαβεις την αξια του!!!! :lol:

 

Ειδικα στο ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ οπου οδηγουμε καθημερινα... ΜΟΝΟ Toyota φιλε μου ολα τα αλλα ειναι απλα χασιμο χρονου & χρηματος!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω μια ρεμπετοκιθάρα του 70 αγνώστου κατασκευαστή,μάλλον κυπριακής προέλευσης.Οι χορδές είναι πάνω από το 75....Επίσης διαθέτει αυθεντικά μουχλιασμένα τάστα και κλειδιά και παίζει σχετικά καλά αν εξαιρέσουμε κάτι τριξίματα στα πρώτα τάστα λόγω σκευρώματος..Λέτε να πιάσει τίποτα? Ειδικά οι χορδές είναι όλα τα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Ετσι κι αλλοιως καλυτερο αμαξι απο την Corolla δεν υπαρχει' date='οποτε ειτε vintage ειτε καινουργια παντα στην κορυφη θα εισαι οδηγωντας μια!!! :lol: :lol:[/quote']

 

Σωστός! Γι'αυτό και οδηγώ μια 8)

 

και εγω, και σε διαβεβαιωνω οτι καλυτερο αμαξι δεν εχω ξαναοδηγησει (και προερχομαι και απο οικογενεια ..ραλιτζιδων :lol: )

 

ασε Χαριλαε!!!αν δεν το οδηγησεις το εργαλειο :lol: και δεν ...ξεχασεις το ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ (τι σημαινει αυτη η λεξη?? :lol: ) δεν θα μπορεσεις να καταλαβεις την αξια του!!!! :lol:

 

Ειδικα στο ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ οπου οδηγουμε καθημερινα... ΜΟΝΟ Toyota φιλε μου ολα τα αλλα ειναι απλα χασιμο χρονου & χρηματος!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Μωρέ σε πιστεύω....κι εγώ MIJ πήγα και ψώνισα για τον ίδιο λόγο. :lol: :lol: :lol:

 

(Αν και εγώ οδηγώ στο....νότιο Μπαγκλαντές. :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν το βλεπω ειναι γνωστο αλλωστε οτι αν η "ουγια" δεν γραφει FENDER,GIBSON,MARTIN,GRETSCH,RICKENBACKER (και 2-3 μαρκες ακομα) λεφτα δεν προκειται να πιασεις... :wink:

 

Δεν σημαινει οτι καθε παλια κιθαρα ειναι και "vintage" :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Eχω μια ρεμπετοκιθάρα του 70 αγνώστου κατασκευαστή' date='μάλλον κυπριακής προέλευσης.Οι χορδές είναι πάνω από το 75....Επίσης διαθέτει αυθεντικά μουχλιασμένα τάστα και κλειδιά και παίζει σχετικά καλά αν εξαιρέσουμε κάτι τριξίματα στα πρώτα τάστα λόγω σκευρώματος..Λέτε να πιάσει τίποτα? Ειδικά οι χορδές είναι όλα τα λεφτά.[/quote']

 

 

¶μα δε γράφει πάνω corolla.......ΠΕΤΑ ΤΗΝ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

 

(¶σε με να σε πειράξω λίγο ρε Νίκο.... :lol: :lol: :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει κι'αυτό το τόπικ :D

 

 

Τι λες ρε συ τώρα καμία σχέση :D

 

Τόσα χρόνια που υπάρχει και πουλάει τρελά και είναι ίσως το πιο αξιόπιστο αμάξι (μετά το blues-mobile)!

 

Όχι και Pacifica 8O :? :roll: :x :evil: :twisted: :D :lol:

 

PICT0073.JPGfront.jpg

wb5kci.jpg

 

Το τελευταίο για να μην ξεχνιόμαστε :wink: :D 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου