Προς το περιεχόμενο

8" μεγάφωνο για Peavey Rage 158?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο πρώτος μου ενισχυτής είναι αυτός:

 

C_rage158%5B1%5D.jpg

 

Εδώ και χρόοοονια απλά πιάνει χώρο και ενίοτε χρησιμεύει σαν εφεδρική λύση σε κανένα jammin (1 φορά τα 3 χρόνια δηλαδή). Eίναι 15W. Έλεγα να το δώσω για ένα κομμάτι ψωμί ή να το χαρίσω.

 

Τελικά είπα να αλλάξω το μεγάφωνο σε κάτι καλύτερο απ'τη μάπα που έχει και να μείνει σαν εφεδρεία. Οπότε και ήθελα να σας ρωτήσω:

 

1) Τι προτείνετε να βάλω; Λέτε να αξίζει να κλείσω την καμπίνα από πίσω (είναι ανοιχτή) μπας και δώσει περισσότερο ουμφ στα μπάσα;;;

 

2) Υπάρχει περίπτωση να βρω 8" στην Αθήνα? Σε καλή τιμή?

 

Thanks!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα eminence 8" και κάνε δουλειά σου, ο θωμάς το έχει στα 39 ευρά, τσάμπα πράμα, στο ελλάντα ντεν ξέρει τιμές καρντιά μου.

 

Αν κλείσεις την καμπίνα θα έχεις λιγότερα (αλλά πιό "σφιχτά") μπάσα και όχι περισσότερα.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα eminence 8" και κάνε δουλειά σου' date=' ο θωμάς το έχει στα 39 ευρά, τσάμπα πράμα, στο ελλάντα ντεν ξέρει τιμές καρντιά μου.

 

Αν κλείσεις την καμπίνα θα έχεις λιγότερα (αλλά πιό "σφιχτά") μπάσα και όχι περισσότερα.[/quote']

 

 

αααααααααααα!

 

Thanx :wink:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου