Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτές μεχρι 250 ευρω! Τι και γιατι..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

σκέψου και την λύση του epiphone valve junior...5W λάμπα, πολύ καλός - πολύ φθηνός...

 

(δεν είδα στις απαντήσεις αν στον πρότεινε κάποιος άλλος...σορρυ αν επαναλαμβάνομαι....)

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέψου και την λύση του epiphone valve junior...5W λάμπα' date=' πολύ καλός - πολύ φθηνός...

 

(δεν είδα στις απαντήσεις αν στον πρότεινε κάποιος άλλος...σορρυ αν επαναλαμβάνομαι....)[/quote']

 

ναι αλλα αυτος που λες ειναι one button και ολα τα υπολοιπα θα πρεπει να τα φτιαχνεις απο τα knobs της κιθαρας...

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι όλοι οι ενισχυτές να ήταν 1 buttom... :lol:

 

προσωπικά προτιμώ οι ενισχυτές να είναι οσο πιο απλοι γίνεται...

 

ο συγκεκριμένος με ένα tone (εύκολα μοντάρεται για αυτό) νομίζω είναι πολύ εντάξει ενισχυτής...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέψου και την λύση του epiphone valve junior...5W λάμπα' date=' πολύ καλός - πολύ φθηνός...

 

(δεν είδα στις απαντήσεις αν στον πρότεινε κάποιος άλλος...σορρυ αν επαναλαμβάνομαι....)[/quote']

 

+10

 

Δεν τον έχω ακούσει τον συγκεκριμένο ενισχυτή live, παρά μόνο από κλιπάκια στο ιντερνετ αλλά μου έχει αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις! Επίσης, ψάξε και για την κόπια του συγκερκιμένου ενισχυτή που βγάζει η Harley Benton.

 

Τέλος να προσθέσω ότι αν έχεις υπομονή ψάξε στο ebay. Κατά καιρούς μπορείς να πετύχεις πολλές ευκαιρίες, αρκεί να έχεις υπομονή (πληροφοριακά αναφέρω πως στάθηκα αρκετά τυχερός μιας και αγόρασα τον Fender Pro Jr από ebay για 252 ευρώ, οπότε καταλαβαίνεις ότι παίζουν ευκαιρίες αν έχεις υπομονή). :wink:

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τον πρώτο του ενισχυτή θέλει να πάρει το παιδί. Θεωρώ ότι είναι καλύτερο να πάρει ένα roland και να ψαχτεί λίγο με αυτό, παρά να πάει με τη μία σε ένα λαμπάτο σαν τον epiphone τον οποίο ίσως δεν μπορέσει να εκτιμήσει ακόμα, και τον θάψει με καμια GT8...

Προσωπική μου γνώμη...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Αγγελε πουλας κανεναν?? Χεχε.. Vrass κ εγω συμφωνω μαζι σου, οταν ερθει ο καιρος να παω σε λαμπατο δεν θα λυπηθω και 500 κ παραπανω ευρω να δωσω.. Απλως πιστευω οτι δεν ειναι η ωρα ακομη. Αυτος ο Roland μ'αρεσει γιατι εχει κ tuner κ acoustic mode. Στα καθαρα του πως ειναι?? Κ το ebay που λετε ειναι καλη λυση, αν κ τις περισσοτερες φορες ειναι πολλα τα μεταφορικα..

ere I am, on the road again...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου