Προς το περιεχόμενο

Ακούω ..πακ πακ από την m-audio Fast Track


nathanlyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα και γω την πρώτη μου, σοβαρή κάρτα ήχου.!

 

Αλλά ακούγονται πακ πακ κατα τη διάρκεια που ακούω ένα sample στο fl studio ή παίζοντας κιθάρα μέσα από το cubase,δηλαδή με monitoring. Το buffer size δεν παίζει ρόλο, αφού όπου και να το βάλω ακούω ακριβώς το ίδιο. Οι drivers, είτε επιλέξω το ASIO είτε τους drivers της κάρτας, ακούω το ίδιο.

 

Sorry για την πολυλογία μου.

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ακόμη και στην αναπαραγωγή μουσικής από το windows media player το ακούω..

 

Αν θα έβαζα ένα στοίχημα' date=' θα έλεγα ότι έχεις παλιό motherboard το οποίο δεν έχει USB 2.0 υποδοχές. Διέψευσέ με, please.[/img']

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα επιμείνω λίγο. Έχει USB 2.0 αλλά έχεις εγκαταστήσει τους drivers για το USB 2.0 ? Ποιο ακριβώς λειτουργικό έχεις; Έχεις βάλει τους drivers για το chipset του motherboard?

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λειτουργικό μου είναι windows xp service pack 2 έκδοση 2002. Έχω εγκταστήσει και τους drivers της motherboard...

 

Πιστεύεις πως μπορεί να είναι προβληματική η κάρτα;

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύεις πως μπορεί να είναι προβληματική η κάρτα;

 

Δεν αποκλείεται... αλλά ο μόνος τρόπος για να διαπιστωθεί κάτι τέτοιο, είναι να την βάλεις σε έναν άλλο υπολογιστή και να δεις μήπως εκεί λειτουργεί σωστά. Προτείνω να απευθυνθείς στον αντιπρόσωπο και να τους κάνεις μία ωραιότατη επίσκεψη αύριο. Εκεί θα την δοκιμάσουν και θα μάθεις τι συμβαίνει.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσωπική μου άποψη είναι ότι δεν φταίει η κάρτα, αλλά ο υπολογιστής σου - απλά σου προτείνω να ελέγξεις την κάρτα για να σου φύγει η αμφιβολία. Επίσης, μην ξεχνάς ότι δεν μπορούμε να ελέγξουμε τον υπολογιστή σου από απόσταση.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου