Προς το περιεχόμενο

αγορα απο melodydepot.com


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας,

 

Ανακαλυψα αυτο το καταστημα,το οποιο απο οτι φαινεται εχει εδρα στην Ισπανια,γνωριζει κανεις κατι γιαυτο? Ο λογος που κανω αυτο το "ποστ",ειναι οτι καποιες τιμες του ειναι εξωφρενικα χαμηλες,πχ δειτε εδώ

 

http://melodydepot.com/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=315

 

και συγκριση με τον "θωμα"

 

http://www.thomann.de/gr/kawai_mp_8.htm

 

Και παει λεγωντας,αυτο ηταν πολυ χτυπητο,και τα αλλα πληκτρα ειναι σαφως φθηνοτερα σε σχεση με τις μεσες τιμες που κυκλοφορουν,"θωμας" και διαφοροι αλλοι.

 

Γνωριζεται κατι περι τουτου του θαυματος? :D

 

σας ευχαριστω για το ενδιαφερον σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι παίζει αλλά αν είναι όλα όπως τα παρουσιάζει το site τους, μιλάμε για παράδεισο! Μέχρι που σκέφτομαι να πάρω κάτι μικρής αξίας, έτσι απλά για να το διαπιστώσω!

 

Α ρε κουφάλα UnderGround, ένα χιλιάρικο θέλω και θα πάρω Κ2661 ρεεεε! :twisted:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά κάτι παίζει εδώ. Οι τιμές έχουν τρομακτικές διαφορές από άλλα μουσικά καταστήματα στο internet. Πάντως αν ξέρει κανείς ας πει λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kάτι βρομάει

 

http://melodydepot.com/product_info.php?cPath=33&products_id=464

 

Δείτε κάτω λέει "we at sweetwater..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δείτε κι άλλες τιμές για προϊόντα που δεν είναι B-Stock. π.χ. η DM3200 της Tascam. Την έχει 1700 ευρώ ενώ κάνει τουλάχιστον 2900. Δεν βλέπω κανένα σημάδι που να μου εμπνέει ασφάλεια. Και απ' ότι βλέπω έχει κυρίως προϊόντα γύρω στο χιλιάρικο και άνω. Τι να πω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν κανει καποιος εγγραφη και προσπαθησει να αγορασει κατι,δεν του βγαζει καθολου την σελιδα για να συνεχισει,επισης δεν εμφανιζεται πουθενα το λουκετακι του "encryption".

 

υποπτο σημαδι και αυτο, :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί σημάδια ψάχνετε, ξεκάθαρο δέν είναι; Κρίμα στους ανθρώπους που καλή τη πίστη εξαπατούνται, χάνουν τα λεφτά τους και στενοχοριούνται :cry:

Τέλοσπάντων, το μόνο περίεργο για μένα είναι που δέν κάνουν περισσότερο πιστευτές τις διαφορές τιμής, ώστε να έχουν περισσότερα θύματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες έχει πάρει κανείς ποτέ απο εκεί ή απλά υποθέτετε ότι είναι απάτη...?

 

Θέλεις να γίνεις το πειραματόζωο??? :lol: :lol:

 

Δεν υποθέτουμε, εγώ είμαι σίγουρος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου